
Borys Nieśpielak
@borysniespielak • 17,599 subscribers
Director We are alright / Wszystko z nami w porządku. Wiceprzewodniczący w #RCKBRS
Shorts
Videos

Kingdom Come: Deliverance 2 po prawie 50h to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Ale przede wszystkim to najlepiej napisana gra w jaką grałem (ogromne gratulację dla Daniel Vávra ⚔). Powtarzam, jest to najlepiej napisana gra w jaką grałem. Ma swoje problemy, pewne szorstkości mechaniczne, i trochę błędów ale wszystko to składa się na niezwykle spójne i dobre doświadczenie growe. Po tym jak odrzuciła mnie jedynka to trochę jestem w szoku, że dwójeczka aż tak siadła. Grałem na PS5Pro i gra wyglada i chodzi bardzo dobrze. Audaces fortuna iuvat! #kingdomcomedeliverance2
Borys Nieśpielak (South of Midnight's Version)216,654 görüntüleme • 1 yıl önce

Chciałem wam tylko pokazać jak słabo ta gra chodzi na moim sprzęcie (RTX3080, 32gb RAM, Ryzen 7 3800X) ale przy okazji wyszła też recka reakcji gry na poczynania gracza xd. Sprawdzałem też na Lenovo Legion GO i tam mam cały czas 24-30 klatek, więc słabiutko. Po 4h największym problemem jest jednak narracja, bardzo słabe podbudowanie głównego celu i naszych towarzyszy sprawia, że bardzo ciężko się zaangażować. Nie jest oczywiście tak źle jak DGV ale niedawno ograne KCD2 nie daje o sobie zapomnieć. Na plus na pewno mobilność wertykalna i jak na razie walka (gram łucznikiem). #Avowed #AvowedTheGame
Borys Nieśpielak (Bananza Version)67,821 görüntüleme • 1 yıl önce

Przeszedłem Cairn. Gra wybitna. Bardzo polecam mimo fatalnej optymalizacji (nie przeszkadza aż tak bardzo bo podczas wspinania jest ok) i plucia na polaków (tu większy problem bo gra ma fantastyczne "story") Save pokazuje 12h, ps5 19 a ja się czuję jakbym grał z 50.
Borys Nieśpielak12,973 görüntüleme • 4 ay önce

No więc ostatecznie wersja PC tej gry mnie pokonała, nie ważne jakie ustawienia i rozdzielczość wybiorę jest źle. Jedyne w miarę akceptowalne ustawienie to wszystko na niskie i 1080p ale to trochę xd. Do tego strasznie mnie irytują zacięcia. Sprawdzę na Xboxie jak pojawi się w GP.
Borys Nieśpielak (Bananza Version)17,242 görüntüleme • 1 yıl önce
Daha fazla içerik yok.
