знаєте, а я якось переросла це все "о ні так не годиться, я ж не селючка, що вони подумають" я заплатила за напій/їжу, я нікому в закладі не заважаю, тож я пожую цей сухий лимон в коктейлі і декоративні паростки гороху на тарілці з сушами теж, дякую
123,286 次观看
памʼятаю було колись обговорення чи ок збивати пюрешку блендером в мене зламалась товкачка і я збила картоплю блендером, ЦЕ НЕ ОК! ви таке їсте? я це висиплю в унітаз, ви шо
85,780 次观看
друзі, в кого теж одночасно є програвач і активні коти, треба порада без кришки я майже не можу слухати музику бо тоді треба не відходити ні на крок, з кришкою фонить.. може є якісь трюки щоб з кришкою норм було?