Velké NIC. Tak by se dal shrnout výsledek summitu Trump- Putin. Ale i NIC je samozřejmě lepší, než další ústupky Putinovi. Ožila i otázka možného členství Ukrajiny v EU a NATO. A spolu s nimi rady, abychom Putina zbytečně neprovokovali a Ukrajině nic neslibovali. Můj názor zde: