глянули колись тєлєпадарачу про скандинаський садок, де малий 3 роки розказує, шо вони вирізали палки ножами і він свою впізнає по слідах крові І тоді ж подумали, шо краще вчити 4-річку користуватись ножем під наглядом, ніж ловити панічку, щораз як він хапає шось на кухні