CJ z Bantustanu Nadwiślańskiego's banner
CJ z Bantustanu Nadwiślańskiego's profile picture

CJ z Bantustanu Nadwiślańskiego

@Hastati__10875,167 subscribers

Regent Królestwa Polskiego | Szogun Cesarstwa Japonii | ポーランド王国の摂政 | 大日本帝国将軍 | Prywatnie: koneser Azjatek, guru hazardu, entuzjasta gwałtu, wrażliwy romantyk

Shorts

Azjatka: - nauczy się dla ciebie twojej gwary - naprawi ci iphona - przygotuje ci pyszny i zdrowy obiad P0lka: - ledwo pisze po polsku - nawet telefonu na korbkę nie naprawi - zamówi ci fast fooda (Ty zapłacisz) Polaku, wybierz mądrze

Sensitive content

Azjatka: - nauczy się dla ciebie twojej gwary - naprawi ci iphona - przygotuje ci pyszny i zdrowy obiad P0lka: - ledwo pisze po polsku - nawet telefonu na korbkę nie naprawi - zamówi ci fast fooda (Ty zapłacisz) Polaku, wybierz mądrze

416,735 görüntüleme

OTWARTE GRANICE DLA AZJATEK KIM SĄ SPRAWDZI SIĘ PÓŹNIEJ 🙏🏻

OTWARTE GRANICE DLA AZJATEK KIM SĄ SPRAWDZI SIĘ PÓŹNIEJ 🙏🏻

403,964 görüntüleme

Trump chce zaatakować Wenezuelę. Uważam, że jako mocarstwo humanitarne mamy obowiązek przyjąć te biedne istoty do naszych domów. Wpuścić je wszystkie, kim są sprawdzi się później. #RefugeesWelcome

Trump chce zaatakować Wenezuelę. Uważam, że jako mocarstwo humanitarne mamy obowiązek przyjąć te biedne istoty do naszych domów. Wpuścić je wszystkie, kim są sprawdzi się później. #RefugeesWelcome

175,697 görüntüleme

Jutro kończę swoją 2-letnią przygodę jako nauczyciel historii w Warszawie. Pomyślałem, że to dobry czas na jakieś podsumowanie. Łącznie uczyłem w 3 szkołach, a przez moje lekcje mogło przewinąć się około 1 tysiąca uczniów. W trakcie swojej pracy sączyłem skrajnie prawicową propagandę w umysły młodych ludzi. Mówiłem o żydowskich przekrętach w średniowieczu, opowiadałem o tym czemu demokracja jest zła, a UE powinna zostać zniszczona. Pokazywałem im upadek WTC 7 i opowiadałem o tym, że za 11 września odpowiadają żydzi (pokazałem nagranie z tańczącymi żydami). Tłumaczyłem czemu Rosja broni się przed NATO na Ukrainie. Mówiłem co robili żydzi Niemcom w Republice Weimarskiej i jakie książki palono. Powiedziałem co zdarzyło się na Wołyniu i jaką narodowość jest temu winna i jak do dzisiaj ukrywa prawdę. Na luźniejszych lekcjach pokazywałem filmy - dzieci widziały takie produkcje jak „Plusy dodatnie, plusy ujemne” i „Nocna zmiana”. Przekazałem dzieciom prawdę o tym jak działa nasze państwo i że osadza się na agenturze, zdrajcach i debilach. Widzieli Tuska obalającego rząd Olszewskiego i Wałęsę wypierającego się własnego donosu. Prawie tysiąc dzieci przesiąkniętych skrajnie prawicową propagandą, zaszczepionych niechęcią do UE, demokracji, żydów, Ukrainy i kolorowych. To moje dzieło. Zawsze będę z tego dumny. Nawet jeżeli te poglądy wykiełkują i utrwalą się u dwójki dzieci to i tak wygram, bo skrajna prawica będzie maszerowała dalej, liczniejsza, i silniejsza. Przy okazji, jedno mogę wam zdradzić. Nawet najbardziej liberalni warszawscy nauczyciele nienawidzą Ukraińców. Fala antyukraińska przybiera na sile i pędzi jak pojebana. Uśmiechnijcie się, wszystko będzie dobrze.

Jutro kończę swoją 2-letnią przygodę jako nauczyciel historii w Warszawie. Pomyślałem, że to dobry czas na jakieś podsumowanie. Łącznie uczyłem w 3 szkołach, a przez moje lekcje mogło przewinąć się około 1 tysiąca uczniów. W trakcie swojej pracy sączyłem skrajnie prawicową propagandę w umysły młodych ludzi. Mówiłem o żydowskich przekrętach w średniowieczu, opowiadałem o tym czemu demokracja jest zła, a UE powinna zostać zniszczona. Pokazywałem im upadek WTC 7 i opowiadałem o tym, że za 11 września odpowiadają żydzi (pokazałem nagranie z tańczącymi żydami). Tłumaczyłem czemu Rosja broni się przed NATO na Ukrainie. Mówiłem co robili żydzi Niemcom w Republice Weimarskiej i jakie książki palono. Powiedziałem co zdarzyło się na Wołyniu i jaką narodowość jest temu winna i jak do dzisiaj ukrywa prawdę. Na luźniejszych lekcjach pokazywałem filmy - dzieci widziały takie produkcje jak „Plusy dodatnie, plusy ujemne” i „Nocna zmiana”. Przekazałem dzieciom prawdę o tym jak działa nasze państwo i że osadza się na agenturze, zdrajcach i debilach. Widzieli Tuska obalającego rząd Olszewskiego i Wałęsę wypierającego się własnego donosu. Prawie tysiąc dzieci przesiąkniętych skrajnie prawicową propagandą, zaszczepionych niechęcią do UE, demokracji, żydów, Ukrainy i kolorowych. To moje dzieło. Zawsze będę z tego dumny. Nawet jeżeli te poglądy wykiełkują i utrwalą się u dwójki dzieci to i tak wygram, bo skrajna prawica będzie maszerowała dalej, liczniejsza, i silniejsza. Przy okazji, jedno mogę wam zdradzić. Nawet najbardziej liberalni warszawscy nauczyciele nienawidzą Ukraińców. Fala antyukraińska przybiera na sile i pędzi jak pojebana. Uśmiechnijcie się, wszystko będzie dobrze.

230,594 görüntüleme

Szefowie wielkich firm, ludzie ze świata mody i sztuki. Przystojni i ogarnięci biali faceci wybierają Azjatki - ci wszyscy mężczyźni wiedzą, że zasługują na to co najlepsze i po to sięgają. Wiecie dlaczego? Azjatyckie kobiety są niezwykle ciepłe, rodzinne i troskliwe, a oprócz tego są niesamowicie zadbane, nic więc dziwnego, że faceci +8/10 z olbrzymim entuzjazmem podchodzą do związków z żółtymi księżniczkami. One kochają białych facetów, a biali faceci kochają Azjatki.

Sensitive content

Szefowie wielkich firm, ludzie ze świata mody i sztuki. Przystojni i ogarnięci biali faceci wybierają Azjatki - ci wszyscy mężczyźni wiedzą, że zasługują na to co najlepsze i po to sięgają. Wiecie dlaczego? Azjatyckie kobiety są niezwykle ciepłe, rodzinne i troskliwe, a oprócz tego są niesamowicie zadbane, nic więc dziwnego, że faceci +8/10 z olbrzymim entuzjazmem podchodzą do związków z żółtymi księżniczkami. One kochają białych facetów, a biali faceci kochają Azjatki.

49,891 görüntüleme

Czarnek już zapowiedział pomoc dla Ukrainy i finansowanie, bo inaczej ruskie wjadą xD Legalna imigracja, kobietki najważniejsze, Niemiec zły, a pan żyd i Amerykanin najlepszy. Do tego jakieś pierdolenie o Międzymorzach. Pozostaje więc tylko pan Tusk i ciepła woda w kranie.

Czarnek już zapowiedział pomoc dla Ukrainy i finansowanie, bo inaczej ruskie wjadą xD Legalna imigracja, kobietki najważniejsze, Niemiec zły, a pan żyd i Amerykanin najlepszy. Do tego jakieś pierdolenie o Międzymorzach. Pozostaje więc tylko pan Tusk i ciepła woda w kranie.

11,890 görüntüleme

Videos

Hastati__1087's profile picture

Naprawdę nie rozumiem skąd wśród środowisk prawicowych tak olbrzymia niechęć do Niemiec, Unii, Francji i ogólnie rozumianego Zachodu. Francja i Niemcy nie są naszymi największymi wrogami, UE nie planuje budowy wielkiego imperium IV Rzeszy albo odbudowy imperium Karola Wielkiego. Wiem, że pelikanat kliknie w film, kupi książkę, ale no już dajmy sobie z tym spokój. Nie budujmy prawicy na walce z urojeniami. Co do tematu wschodniego to pragnę przypomnieć, że Rosja, Białoruś i Ukraina są takimi samymi zapierdziałymi dziurami i nie ma żadnej różnicy między Saszą spod Kijowa i jego imiennikiem z Nowosybirska - to dokładnie takie same barbarzyńskie bydło. Jedyna różnica jest taka, że Rosjanie mają surowce których my potrzebujemy i militarnie nie jesteśmy w stanie im ich zabrać, dlatego musimy się układać z tymi brudasami. Jednak to nie oznacza, że Rosjanie są obrońcami cywilizacji Białego Człowieka, nie są nam równi w żaden sposób, to stepowe bydło bez bogatszej kultury i zapóźnione cywilizacyjnie. My musimy robić z nimi interesy i tyle, to nie są nasi bracia, sojusznicy, towarzysze. Mamy prawie 2026 rok i to jest jakiś skandal, że polska prawica nadal tego nie rozumie i żyje w jakimś katobolszewickim marazmie. Po prostu zachowujmy się jak cywilizowani biali ludzie, a nie jak moczarowskie zwierzęta z endokomuszym gwoździem w głowie. Rozumiem, śmieszkowanie z ukropolonopiteków jest przyjemne, ale niech nam te śmieszki nie wyjdą bokiem. Ukraińcy, Białorusini i Rosjanie nie są mentalnie biali.

CJ z Bantustanu Nadwiślańskiego

25,879 görüntüleme • 6 ay önce

Daha fazla içerik yok.