Човек са дететом у ауту питао да га пусте да прође, на шта су га активисти и изманипулисана руља напали, а том приликом поломљена му је шофершајбна. Будући да су након тога вербални напади и вређање ескалирали, а све чешће је праћено и ударањем у аутомобил, забринут за своју безбедност и безбедност детета, возач је полако, пазећи да некога не повреди, прошао илегалну блокаду. Ово је резултирало новим насртајима на његов аутомобил. Позивам полицију да извади руке из места где се оне не држе и напокон крене са идентификовањем и хапшењем ових насилника. Доста смо трпели.