Очікуєш на м'ясні штурми. Реальність: Радує що на кожного такого дурачка є три дурачка з тієї сторони. Чи міг би я робити більш корисну роботу для частини? Однозначно міг. Армія вцілому це суцільне прочитання трудових ресурсів. Ефективність на рівні ~50%
95,237 просмотров
Втягнули в якусь хуйню 🙄 🤭 А якщо серйозно я щасливий. 😌 Дякую що допомагаєте, дякую що підтримуєте ЗСУ.
47,356 просмотров
Проблематика. Екофлоу сосе при розгоні 2.5квт. Перетворювач напруги. Не справляється автоматика спрацьовує на 1,1квт Хотів вирішити проблему реелем навантаження. З мінусів. Екофлошка адекватно не розуміє реле і заряджає криво. З плюсів вийобуюсь дуйчиком з тонкою температурною настройкою. Може запхну його в бак з теном щоб купатись завжди в ідеально теплій воді.
37,708 просмотров
Я доїхав з вантажем до позиції? Єбать до мене які питання? Вішався я поки їхав на ньому до вас переїзжаючи рівчак яке не кожне нрк на 4 переїде. 🫠