Kateřina Konečná's banner
Kateřina Konečná's profile picture

Kateřina Konečná

@Konecna_K12,930 subscribers

Jsem 🇨🇿europoslankyně a lídr hnutí STAČILO! pro volby do Poslanecké sněmovny! Zadavatel/zpracovatel: K. Konečná, kandidátka hnutí Stačilo!

Shorts

No, bylo to asi otázkou času, ale i já jsem byla dnes poctěna na své debatě „návštěvou“ pana Oganesjana MikeJePan Několikrát trestaný recidivista, který by měl být vyšetřován za provozování největšího discord serveru v ČR na sdílení ukradených intimních fotek žen, kde mimo jiné docházelo ke sdílení záznamů nezletilých. Jak se děje již několik měsíců, tento profesionální zločinec beztrestně napadá (i za použití násilí) opoziční aktivisty a politiky a často k zesílení této šikany využívá, pod různými záminkami, bezpečnostní sbory. Aby toho nebylo málo, tak videa se svou činností legálně prodává tisícům lidí na platformě Herohero , která s tím nic nedělá, a jeho měsíční zisk je v řádů tisíců korun, ačkoli se stále nachází v insolvenčním řízení. A jak uvedl pan ministr vnitra: Nic takového se neděje (viz foto). Je to asi stejné nic, jako když Vít Rakušan řekl dnes již legendární větu k vymknuté bezpečnostní situaci ohledně migrantů v Německu: „A co se ve skutečnosti stalo? Nic. Dobrou noc.“ Když se pan Oganesjan objevuje a napadá opoziční aktivisty a politiky, často mizí nebo se poškozují SPZ u aut. Nejinak se stalo u mého auta. Musela jsem ho nechat odtáhnout. Jak je vidět na videu, pan Oganesjan si ze zákona moc nedělá. O odstranění legálního petičního stánku před vládou za pomoci násilí mluví na mém videu jako o „odstěhování závadových bezdomovců“. Zároveň na videu přiznává, že spáchal podvod na Daniela Sterzika, toho času předsedu šesté nejsilnější politické strany v zemi. Pan „influencer“ měl mít 28. 5. hlavní líčení ve své další trestné činnosti, konkrétně pro přečin násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci. To mu bylo záhadně dnes zrušeno. Asi aby měl dostatek času mě napadnout. Zjevně si pan Oganesjan ze zákona ani složek a orgánů státu moc nedělá. A jak to bývá ve správném korporátním fašismu, tak mu na trestné činnosti pomáhá vydělávat platforma Herohero , které zjevně krvavé peníze nesmrdí. Hlavně, že to sype. Vůbec celý tým pana Oganesjana je nadmíru zajímavá parta. Jak vyšlo včera na denik.to : „Přímo v Oganesjanově týmu můžeme rozpoznat například Kryštofa Smejkala (…) dlouholetého ministranta ve Voticích na Benešovsku, (…) pak Marka Škraňku, syna moderátorky ČRo, BBC a redaktorky iDnes a Aktuálně.cz Petry Škraňkové a syna editora Česká televize a tvůrce Toulavé kamery Miroslava Škraňky, dále pak hrdého člena Mladé ODS a častého hosta pořadu Máte slovo Adama Boušu z Řeporyjí a v neposlední řadě Filipa Kratochvíla, syna Renáty Kratochvílové (…). Hlavní provokatérka skupiny, slečna Oldřiška Blujová, zneužívající jména a příjmení herečky Terezy Hofové, pak vládla číslům na ekonomickém oddělení Rohlík.” Takže členové ODS a potomci novinářů těch „správných médií“ si zjevně založili jakýsi Fiala/Foltýn jugend, aby beztrestně napadali opozici. Mimochodem to samé dělali fašisté a nacisté ve 30. letech v Itálii a Německu. Modus operandi je jasný: zastrašit a vydělat. Otázka je, kdo pana Oganesjana kryje, že je na něj český stát krátký a že může neustále zcela beztrestně napadat opoziční politiky a aktivisty a pokračovat ve svých četných trestných činnostech? Je to sám pan ministr Vít Rakušan , o kterém familiárně mluvil na dnešních videích? Ono, když šlo o odstranění petičního stánku opozičního aktivisty před vládou, zločinec se na špinavou práci hodil. Problém je, když si na této násilné činnosti založí někdo podnikání a pokračuje napadáním opozičních politiků. Teď to odneslo mé auto, co přijde příště, bude rozbité čelní sklo? Budu mít propíchané gumy, nebo hlavu koně na předním sedadle? Nebo mě rovnou napadnou a zlomí mi třeba nos? Jedno je jisté, uvidí to předplatitelé exkluzivního obsahu na Herohero . Každopádně děkuji zasahující Policie ČR , která se chovala naprosto profesionálně . Vám všem také moc děkuji za podporu a jedincům, kteří se nás ubohými metodami snaží zastrašit a poškodit, vzkazuji – NEUHNEME A HULVÁTSKÉ POLITICE FIALOVÝCH PŘÍZNIVCŮ ŘEKNEME STAČILO! ¡No pasarán! Nácci.

No, bylo to asi otázkou času, ale i já jsem byla dnes poctěna na své debatě „návštěvou“ pana Oganesjana MikeJePan Několikrát trestaný recidivista, který by měl být vyšetřován za provozování největšího discord serveru v ČR na sdílení ukradených intimních fotek žen, kde mimo jiné docházelo ke sdílení záznamů nezletilých. Jak se děje již několik měsíců, tento profesionální zločinec beztrestně napadá (i za použití násilí) opoziční aktivisty a politiky a často k zesílení této šikany využívá, pod různými záminkami, bezpečnostní sbory. Aby toho nebylo málo, tak videa se svou činností legálně prodává tisícům lidí na platformě Herohero , která s tím nic nedělá, a jeho měsíční zisk je v řádů tisíců korun, ačkoli se stále nachází v insolvenčním řízení. A jak uvedl pan ministr vnitra: Nic takového se neděje (viz foto). Je to asi stejné nic, jako když Vít Rakušan řekl dnes již legendární větu k vymknuté bezpečnostní situaci ohledně migrantů v Německu: „A co se ve skutečnosti stalo? Nic. Dobrou noc.“ Když se pan Oganesjan objevuje a napadá opoziční aktivisty a politiky, často mizí nebo se poškozují SPZ u aut. Nejinak se stalo u mého auta. Musela jsem ho nechat odtáhnout. Jak je vidět na videu, pan Oganesjan si ze zákona moc nedělá. O odstranění legálního petičního stánku před vládou za pomoci násilí mluví na mém videu jako o „odstěhování závadových bezdomovců“. Zároveň na videu přiznává, že spáchal podvod na Daniela Sterzika, toho času předsedu šesté nejsilnější politické strany v zemi. Pan „influencer“ měl mít 28. 5. hlavní líčení ve své další trestné činnosti, konkrétně pro přečin násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci. To mu bylo záhadně dnes zrušeno. Asi aby měl dostatek času mě napadnout. Zjevně si pan Oganesjan ze zákona ani složek a orgánů státu moc nedělá. A jak to bývá ve správném korporátním fašismu, tak mu na trestné činnosti pomáhá vydělávat platforma Herohero , které zjevně krvavé peníze nesmrdí. Hlavně, že to sype. Vůbec celý tým pana Oganesjana je nadmíru zajímavá parta. Jak vyšlo včera na denik.to : „Přímo v Oganesjanově týmu můžeme rozpoznat například Kryštofa Smejkala (…) dlouholetého ministranta ve Voticích na Benešovsku, (…) pak Marka Škraňku, syna moderátorky ČRo, BBC a redaktorky iDnes a Aktuálně.cz Petry Škraňkové a syna editora Česká televize a tvůrce Toulavé kamery Miroslava Škraňky, dále pak hrdého člena Mladé ODS a častého hosta pořadu Máte slovo Adama Boušu z Řeporyjí a v neposlední řadě Filipa Kratochvíla, syna Renáty Kratochvílové (…). Hlavní provokatérka skupiny, slečna Oldřiška Blujová, zneužívající jména a příjmení herečky Terezy Hofové, pak vládla číslům na ekonomickém oddělení Rohlík.” Takže členové ODS a potomci novinářů těch „správných médií“ si zjevně založili jakýsi Fiala/Foltýn jugend, aby beztrestně napadali opozici. Mimochodem to samé dělali fašisté a nacisté ve 30. letech v Itálii a Německu. Modus operandi je jasný: zastrašit a vydělat. Otázka je, kdo pana Oganesjana kryje, že je na něj český stát krátký a že může neustále zcela beztrestně napadat opoziční politiky a aktivisty a pokračovat ve svých četných trestných činnostech? Je to sám pan ministr Vít Rakušan , o kterém familiárně mluvil na dnešních videích? Ono, když šlo o odstranění petičního stánku opozičního aktivisty před vládou, zločinec se na špinavou práci hodil. Problém je, když si na této násilné činnosti založí někdo podnikání a pokračuje napadáním opozičních politiků. Teď to odneslo mé auto, co přijde příště, bude rozbité čelní sklo? Budu mít propíchané gumy, nebo hlavu koně na předním sedadle? Nebo mě rovnou napadnou a zlomí mi třeba nos? Jedno je jisté, uvidí to předplatitelé exkluzivního obsahu na Herohero . Každopádně děkuji zasahující Policie ČR , která se chovala naprosto profesionálně . Vám všem také moc děkuji za podporu a jedincům, kteří se nás ubohými metodami snaží zastrašit a poškodit, vzkazuji – NEUHNEME A HULVÁTSKÉ POLITICE FIALOVÝCH PŘÍZNIVCŮ ŘEKNEME STAČILO! ¡No pasarán! Nácci.

80,629 views

🥵 Kolabující sociální systém nejde donekonečna záplatovat a tvářit se, že malá náplast 🩹vyřeší velký problém. 🔴 Chce to změnu od základu - chce to nový začátek. Na lidech nebudeme šetřit! STAČILO❗

🥵 Kolabující sociální systém nejde donekonečna záplatovat a tvářit se, že malá náplast 🩹vyřeší velký problém. 🔴 Chce to změnu od základu - chce to nový začátek. Na lidech nebudeme šetřit! STAČILO❗

27,067 views

Videos

Konecna_K's profile picture

No, bylo to asi otázkou času, ale i já jsem byla dnes poctěna na své debatě „návštěvou“ pana Oganesjana MikeJePan Několikrát trestaný recidivista, který by měl být vyšetřován za provozování největšího discord serveru v ČR na sdílení ukradených intimních fotek žen, kde mimo jiné docházelo ke sdílení záznamů nezletilých. Jak se děje již několik měsíců, tento profesionální zločinec beztrestně napadá (i za použití násilí) opoziční aktivisty a politiky a často k zesílení této šikany využívá, pod různými záminkami, bezpečnostní sbory. Aby toho nebylo málo, tak videa se svou činností legálně prodává tisícům lidí na platformě Herohero , která s tím nic nedělá, a jeho měsíční zisk je v řádů tisíců korun, ačkoli se stále nachází v insolvenčním řízení. A jak uvedl pan ministr vnitra: Nic takového se neděje (viz foto). Je to asi stejné nic, jako když Vít Rakušan řekl dnes již legendární větu k vymknuté bezpečnostní situaci ohledně migrantů v Německu: „A co se ve skutečnosti stalo? Nic. Dobrou noc.“ Když se pan Oganesjan objevuje a napadá opoziční aktivisty a politiky, často mizí nebo se poškozují SPZ u aut. Nejinak se stalo u mého auta. Musela jsem ho nechat odtáhnout. Jak je vidět na videu, pan Oganesjan si ze zákona moc nedělá. O odstranění legálního petičního stánku před vládou za pomoci násilí mluví na mém videu jako o „odstěhování závadových bezdomovců“. Zároveň na videu přiznává, že spáchal podvod na Daniela Sterzika, toho času předsedu šesté nejsilnější politické strany v zemi. Pan „influencer“ měl mít 28. 5. hlavní líčení ve své další trestné činnosti, konkrétně pro přečin násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci. To mu bylo záhadně dnes zrušeno. Asi aby měl dostatek času mě napadnout. Zjevně si pan Oganesjan ze zákona ani složek a orgánů státu moc nedělá. A jak to bývá ve správném korporátním fašismu, tak mu na trestné činnosti pomáhá vydělávat platforma Herohero , které zjevně krvavé peníze nesmrdí. Hlavně, že to sype. Vůbec celý tým pana Oganesjana je nadmíru zajímavá parta. Jak vyšlo včera na denik.to : „Přímo v Oganesjanově týmu můžeme rozpoznat například Kryštofa Smejkala (…) dlouholetého ministranta ve Voticích na Benešovsku, (…) pak Marka Škraňku, syna moderátorky ČRo, BBC a redaktorky iDnes a Aktuálně.cz Petry Škraňkové a syna editora Česká televize a tvůrce Toulavé kamery Miroslava Škraňky, dále pak hrdého člena Mladé ODS a častého hosta pořadu Máte slovo Adama Boušu z Řeporyjí a v neposlední řadě Filipa Kratochvíla, syna Renáty Kratochvílové (…). Hlavní provokatérka skupiny, slečna Oldřiška Blujová, zneužívající jména a příjmení herečky Terezy Hofové, pak vládla číslům na ekonomickém oddělení Rohlík.” Takže členové ODS a potomci novinářů těch „správných médií“ si zjevně založili jakýsi Fiala/Foltýn jugend, aby beztrestně napadali opozici. Mimochodem to samé dělali fašisté a nacisté ve 30. letech v Itálii a Německu. Modus operandi je jasný: zastrašit a vydělat. Otázka je, kdo pana Oganesjana kryje, že je na něj český stát krátký a že může neustále zcela beztrestně napadat opoziční politiky a aktivisty a pokračovat ve svých četných trestných činnostech? Je to sám pan ministr Vít Rakušan , o kterém familiárně mluvil na dnešních videích? Ono, když šlo o odstranění petičního stánku opozičního aktivisty před vládou, zločinec se na špinavou práci hodil. Problém je, když si na této násilné činnosti založí někdo podnikání a pokračuje napadáním opozičních politiků. Teď to odneslo mé auto, co přijde příště, bude rozbité čelní sklo? Budu mít propíchané gumy, nebo hlavu koně na předním sedadle? Nebo mě rovnou napadnou a zlomí mi třeba nos? Jedno je jisté, uvidí to předplatitelé exkluzivního obsahu na Herohero . Každopádně děkuji zasahující Policie ČR , která se chovala naprosto profesionálně . Vám všem také moc děkuji za podporu a jedincům, kteří se nás ubohými metodami snaží zastrašit a poškodit, vzkazuji – NEUHNEME A HULVÁTSKÉ POLITICE FIALOVÝCH PŘÍZNIVCŮ ŘEKNEME STAČILO! ¡No pasarán! Nácci.

Kateřina Konečná

80,629 views • 1 year ago