
Frenkiesta (nowe konto)
@kuba_cule2 • 1,965 subscribers
Visca el Barca Siempre 💙❤️ Gdybym jeszcze raz, miał urodzić się, znów bym Tobie Legio oddał życie swe ❤️🤍💚
Shorts
Videos
0:34
Sensitive content
This media may contain sensitive content.

Dzień dobry. To już dziś, wchodzimy w nowy sezon: - bez transferu pivota i LS - z połową połamanej kadry - z 36 letnią kłodą z przodu - z manekinem w bramce - bez podpisania umów sponsorskich - z zaprezentowanym jednym kompletem strojów Bójcie się nas 💪
Frenkiesta (nowe konto)151,910 views • 1 year ago
No more content to load