
Libor Fleischhans
@LiborFleis • 3,196 subscribers
STK je v rukou certifikační mafie, o nic lepší než ta drogová…
Shorts
Videos

Většina majitelů aut věří, že když odstraní EGR ventil, že "motor volně dýchá čerstvý vzduch"... To sice ano, ale zaplatí - pokutu 50.000,- za vědomé odstranění emisního systému, ..a za... - nízkou účinnost motoru - vysokou spotřebu paliva - snížený výkon - devastaci DPF - zrychlenou kontaminaci oleje - devastaci motoru ..a budou kontaminovat okolí o 600 až 1 000 % vyššími jedovatými NOx!
Libor Fleischhans37,793 views • 5 months ago

Jsem důrazně proti, aby Policie při silniční kontrole emisí pokutovala řidiče na místě! Tohle je extrém, ale pokutu dostane i ten řidič, který má na štítku 0,7 [1/m] a změří mu 0,8 [1/m] a to je okem sotva postřehnutelná hodnota! Jak má řidič vědět, že to o desetinu neprojde?👇
Libor Fleischhans98,075 views • 1 year ago

"Kupkův chaos", jinak se to nazvat nedá. Martin Kupka vyzval úřady ke zpřísněným kontrolám na emisích. Pokutovaní se nyní budou bát a vyhazovat zdravá auta ostošest!👇 Nad stovkami rozeslaných dopisů URP a pokut zůstává rozum stát. Když "volnoběžné otáčky", nejsou v toleranci, přijde trest. 🤡Všechno je ale na hlavu! Přes 20 let starý metodický pokyn vyžaduje "předepsané" pásmo otáček ve "volnoběhu". Regulace volnoběhu už ale od ca 2010 vypadá jinak než tehdy. Otáčky motoru jsou ve volnoběhu ovlivňovány hned několika okolnostmi. Na videu⬇️je demonstrace jen jedné z mnoha "okolností". Chcete-li si v kabině "rychleji přitopit", moderní management motoru lehce zvýší otáčky motoru a zátěž, aby se kabina rychleji ohřála. Volnoběžné otáčky se na pár minut samy od sebe zvednou, ale za to můžete teď na STK dostat vyhazov! Řídící jednotka motoru ale zvedá volnoběžné otáčky i v mnoha jiných případech, které vy, jako řidiči neovlivníte. Např. když se DSG převodovce zdá její olej příliš chladný, nebo management dobíjení zjistí, že by akumulátor nyní zasluhoval dobíjet vyšší intenzitou. Takže prosím mějte trpělivost a snažte se se mnou, aby Martin Kupka a jeho náměstkové pochopili, že je potřeba dovzdělat ty Jarmily a Jeníky na úřadech, aby ty pokuty nerozesílali. Pak se musí dovzdělat "státem pověřené technické zkušebny" a "skupina odborné veřejnosti" kde už nečeřím vodu, protože mne prostě a jednoduše na změny v metodice přestali zvát. 🤷♂️
Libor Fleischhans30,524 views • 1 year ago
No more content to load