
Петрович
@m_petrovichh • 2,097 subscribers
Громадська думка, ехо українських кухонь.
Shorts
Videos

‼️Київська область, Обухівський район. Селяни отримали паї та віддали їх фремерам, щоб засіяти. Виїжають трактори і звідки не візьмись, зʼявляються дорогущі джипи преміум класу, які перегороджують дорогу, пшикують газом та пробивають колеса тракторам А прийдуть буряти.. прийшли
Петрович111,764 次观看 • 1 年前

Київстонер - це зрадник України. Бусифікація, злочини ТЦК - це російська пропаганда. А Стерненко - справжній патріот, який збирає гроші на нові квартири, автівки та прикраси собі та своїм прикоритним псам. Хто захоче таку війну закінчувати, коли є мільйонні потоки та бронь?
Петрович64,560 次观看 • 8 个月前

‼️Ось що відбувається за кулісами ТЦК На відео обслуга диктаторського режиму імені Зеленського розповідає, як ловити українців та через які схеми. Пробивати через поліцію власників зброї, приписки, студенти які не мають відстрочки і через АВТОРІА продавці автомобілів. Диктатура
Петрович86,836 次观看 • 1 年前

Трамп обіцяє розібратися із звірським вбивством українки Ірини Заруцької, а Маск на мільйонну аудиторію розповсюджує. Що робить Україна та її посольство, коли вбили її ж громадянина? Це ж те саме ставлення до своїх ж людей як ззовні, так і всередині. Позорники на весь світ!
Петрович63,903 次观看 • 9 个月前

Кадировщина? Ні, це Україна часів Зеленського. Хлопець зняв відео, в якому висловив свою позицію, щоб інші хлопці 18+ років не поверталися в Україну та не повторювали його помилок. Здавалось би, нічого незвичайного, позиція 60% людей сьогодні. Але кадировці заставили вибачатись
Петрович68,287 次观看 • 1 年前

Хлопчина зняв відео в ТікТок, де розкритикував Карася, повію ОП за абсурдне відео, де той каже, що «українці будуть сумувати за війною». Хлопець все по факту розклав, привів аналогію для людей здорового, адекватного глузду. Після чого цей щур почав погрожувати хлопцю розправою.
Петрович61,392 次观看 • 1 年前

Ось військовий, якого бусифікували ще влітку прямо з роботи. Працював він шиномонтажником. І нічого він проти чоловіків, які не воюють не має і його хвилює як військового, коли мир настане. Знаєте чому так? Бо справжнім військовим, яким не платять за думку війна не потрібна!
Петрович59,182 次观看 • 1 年前

Така обстановка із українською молоддю. Саме ці юнаки закордоном. Ось це - типічна одибілена аудиторія Лачена, Стерненка, Притули і в цілому зешобли. Тільки закордоном чомусь. Мама до повноліття заставила виїхати. Система виї*ала, але ж війна в країні, тому потужний ссанич топ!
Петрович59,271 次观看 • 1 年前

Пам’ятаєте цього хлопчину, який влітку вийшов в центр Києва з плакатом «Війна не привід будувати диктатуру»? Чергова людина із здоровим глуздом, молода, яка би могла робити великий вклад в Україну - просто виїхала. Точніше, її просто вигнали. А тут треба лише тупі вкраїнчики.
Петрович48,430 次观看 • 1 年前

Київський підприємець записав відео про обовʼязкову зупинку на хвилину мовчання та про лицемірство влади. Пси режиму різко в своїх анонімних тг каналах і не тільки почали призиваючи до булінгу згадуючи про військових, які гинуть. Винен я, ви, цей пацан, але не диктатор і ці пси
Петрович32,424 次观看 • 9 个月前

ЗСУ самі не зможуть захистити Україну. Потрібна участь дітей, всіх жінок та пенсіонерів, - офіцер 412-го батальйону Ярмак. Це все цікаво, але він чомусь забуває, що ми живемо у 21-му столітті і така країна-фортеця нікому не здалась. Всі просто виїдуть, бо країна безперспективна.
Петрович44,276 次观看 • 1 年前

Якщо ти заводиш дітей, то маєш вчити їх любити Україну та виконувати «обов’язки», каже він. А «любити Україну» це що? Воювати за зелену диктатуру? ТЦК? Чи Чернишова, Стерненка чи Притулу? Любити Україну це мовчати, поки ці покидьки її знищують? А про які він каже привілегії?
Петрович34,987 次观看 • 11 个月前