Ulazak u "ilegalan" tunel Munjino brdo uz Bože pomozi 🙏 da izađem živ iz njega. Pred tunelom zastava i naziv Srbija, verovatno da patriotama ne bude žao ako nastradaju. Vo imja oca!!!
102,512 görüntüleme
"Junačko" delo u novogodošnjoj noći. Ako je 1% Beograđana bacilo 1 petardu ili vatromet, to je 20000 detonacija. Deca ne rade to krišom od roditelja koji bi morali da znaju da je to jako loše za bebe, specifična oboljenja i da ubija 50+ pasa godišnje. Pa šta? PVMDVPM!!
42,902 görüntüleme
Žuti oblak iz Tenta širi se niz vetar da donese geađanima zagađen vazduh. Nije uzrok nekvalitetan lignit koji imamo kao resurs,nego što je vlažan, pomešan sa zemljom i što se dodaje mazut da bi goreo. E,to država kao vlasnik Tent a radi svojim građanima ne račun njihovog zdravlja