Ево шта ми у Бањалуци удишемо... Ваздух који је по мјерењима најгори у БиХ и дефинисан као опасан по здравље. Наравно ништа се неће десити осим евентуално пребацивања кривице с једних на друге, изгледа ни здравље више није приоротет. Систем не постоји.