Немам ти кад.
Немо´ ме ништа питат´
потрошио сам масу времена тад
па га немам сад
Shorts
НА ЗЛО ВИ СВАНУЛО, ТИТОГРАЂАНИ!!! Што смо доживјели, да у сред Подгорице усРашка гамад пјева "убиј Србина" и "ко не скаче - православац"?! Има ли Срба у Подгорицу??? Ово се код нас у Никшић никад не би десило!!! ПС. ЗАТО НИКАД НЕ НАВИЈАМ ЗА ЦГ РЕПРЕЗЕНТАЦИЈЕ!!!