Chciałbym się obudzić w Polsce w której obce media nie szkodzą Polakom.
Shorts
Nie wiedziałem że jest tak źle. Informacja o pensjach lekarzy jest od lat blokowana i nie jest podawana. W końcu Arłukowicz się wygadał. Są szpitale i zna takich przykładów bardzo dużo gdzie na pensje idzie 95-97% pieniędzy z NFZ-u. "Za 3% kontraktu nie da się wyleczyć ludzi w całym powiecie" Podawajcie dalej zanim ten film zablokują