жаба польова's banner
жаба польова's profile picture

жаба польова

@sector_m1450,677 subscribers

trophy wife by the spirit, teaching military medics by the call. PayPal [email protected] 🇺🇦

Shorts

Це однозначно герой дня і нагадування кожному пройти курси домедичної допомоги! Інструктор Солом'янські котики Максим Максим зупинив двадцятитонник - у водія стався судомний напад за кермом - і надав допомогу! Він врятував не одну людину - фура ось ось виїхала б на перехрестя💪

Це однозначно герой дня і нагадування кожному пройти курси домедичної допомоги! Інструктор Солом'янські котики Максим Максим зупинив двадцятитонник - у водія стався судомний напад за кермом - і надав допомогу! Він врятував не одну людину - фура ось ось виїхала б на перехрестя💪

90,817 görüntüleme

Помните ось був недавно тренд «а от вмер би тоді в Бахмуті і не мучився» Ну короче якби я мусила згадувати моменти близькості до смерті то було б дуже обідно згадувать що можна було розʼїбатись об бабку що продавала помідори на перехресті в Царичанке бо Даня її не побачив (бо Даня взагалі ніфіга до лазерної корекції не бачив, кожна поїздка як остання, даже якщо не на Донбас а в Полтаву) Обідно було б померти поблизу ЛБЗ але не героїчно під час пиздячки а тому що танковий бій не причина не митись Надзвичайно обідно було б померти від неякісної хавки на навчаннях, і ще обідніше - від власноруч привезеної хавки замість тої неякісної (розблоковано спогад як військовослужбовці влаштували БУНТ під час навчань під рос кордоном бо їм не привезли хавку, будь ласка повірте мені шо там ніхто не бідував не голодував, але навчання неможливо було продовжувати, тому довелось розпечатати увесь н/з у вигляді гуманітарних французьких паштетів і молитись щоб не було срачки, а ще над нами літали рускі літаки але срачки я боялась більше) В общем як ви поняли у мене не дуже героїчне їбав воював, зате смішне! Стратегічний запас сєчки на любу пʼянку🫡

Помните ось був недавно тренд «а от вмер би тоді в Бахмуті і не мучився» Ну короче якби я мусила згадувати моменти близькості до смерті то було б дуже обідно згадувать що можна було розʼїбатись об бабку що продавала помідори на перехресті в Царичанке бо Даня її не побачив (бо Даня взагалі ніфіга до лазерної корекції не бачив, кожна поїздка як остання, даже якщо не на Донбас а в Полтаву) Обідно було б померти поблизу ЛБЗ але не героїчно під час пиздячки а тому що танковий бій не причина не митись Надзвичайно обідно було б померти від неякісної хавки на навчаннях, і ще обідніше - від власноруч привезеної хавки замість тої неякісної (розблоковано спогад як військовослужбовці влаштували БУНТ під час навчань під рос кордоном бо їм не привезли хавку, будь ласка повірте мені шо там ніхто не бідував не голодував, але навчання неможливо було продовжувати, тому довелось розпечатати увесь н/з у вигляді гуманітарних французьких паштетів і молитись щоб не було срачки, а ще над нами літали рускі літаки але срачки я боялась більше) В общем як ви поняли у мене не дуже героїчне їбав воював, зате смішне! Стратегічний запас сєчки на любу пʼянку🫡

31,017 görüntüleme

Вибачте шановні партнери але вам була б тут пизда (Але і нам теж часто пизда) Будь-які думки про тактичну медицину, західних партнерів, хто має воювати а хто робити бізнес, податкових героїв - платні

Вибачте шановні партнери але вам була б тут пизда (Але і нам теж часто пизда) Будь-які думки про тактичну медицину, західних партнерів, хто має воювати а хто робити бізнес, податкових героїв - платні

37,926 görüntüleme

Videos

sector_m14's profile picture

Я передивилась тричі і в принципі у мене нема ніяких питань Кожен день підриває для мене чергову інституцію, оцей флоридський головний лікар закінчив Harvard medical school, ГАРВАРД БЛЯТЬ, тепер він називає вакцини рабством Шкода тільки милих американців, у яких я жила під час поїздки в Tampa veterans hospital До речі я ще тоді там побачила сумну тенденцію Спочатку я жила в милої пари 80+, забезпечені, освічені, чоловік поважний юрист, назвемо його Боб. Боб захворів на ковід, і я переїхала в дім його молодшого брата, завідувача приймального відділення госпіталю. Боб був не вакцинований, і мені було надзвичайно шкода його, я акуратно як могла спитала брата чому, він дуже сумно знизав плечима мовляв сама розумієш. В якості лікування Боб приймав івермектин, ветеринарний препарат від паразитів. Я знов спитала брата чи не збирається він щось з цим робити, поки Боба не привезуть у приймальне відділення до брата, на кисневому балоні і з поганими шансами. Було видно, що брату дуже шкода, але шансів переконати немає. Тенденція не сперечатись, бо треба змиритись з смертельно небезпечною, фейковою, байдужою позицією, а то ще й «надати їй голос» веде наш світ у темряву.

жаба польова

48,908 görüntüleme • 9 ay önce

Daha fazla içerik yok.