"У евентуалном рату САД и Русије, Србија, чак и да је члан НАТО, прешла би на страну Русије, те се као таква НИКАДА не може сматрати поузданим партнером.."
Shorts
Плачем сат један.. :wait for it 😂😂😂
121,306 次观看
Весели се српски роде..лајкуј, РТ и дели док им очи не побеле.. 🇷🇸👑🇷🇸👑🇷🇸 🎵🎶🎶
160,024 次观看
Ми, припадници војске, који су 1998/99 били на Косову и Метохији, јавно се ограђујемо од ове велеиздајничке власти као и велеиздајничке опозиције и НВО.. А олошу који је издао саопштење у име бораца са Кошара поручујемо.. 👇🏼👇🏼👇🏼