Душний Їж 🦔's banner
Душний Їж 🦔's profile picture

Душний Їж 🦔

@talerster2,994 subscribers

Їжак східноєвропейський або північний білогрудий, навчився бігать по клавіатурі, завів мікроблог. Допомога їжакам: https://t.co/376NXim4C9

Shorts

Сусь, моя маленька дитинка. Я виплекав тебе з маленької дитини 97 грамів, радів тому, як ти ростеш і мужнішаєш. Сьогодні ти пішов у природу і я хочу тобі побажати зеленої травки, смачних комах і маленьких товстеньких Сусенят. Я і весь Твітур будемо сумувати за тобою.

Сусь, моя маленька дитинка. Я виплекав тебе з маленької дитини 97 грамів, радів тому, як ти ростеш і мужнішаєш. Сьогодні ти пішов у природу і я хочу тобі побажати зеленої травки, смачних комах і маленьких товстеньких Сусенят. Я і весь Твітур будемо сумувати за тобою.

42,463 views

Прийшли результати КТ по Процику. Кістка черепа зруйнована, барабанної перетинки немає, гній проник глибоко у мозок. Хлопцю лишилося кілька днів в муках. Настя привезла мені улюбленця - у клініці Проца тимчасово знеболили тож він був спокійний і в'яленький. Ми вирішили не бути егоїстами і не тягнути в очікуванні смерті. Щойно Кіа з підбитою дупою зідзвонилася з "Умкою", домовилася за евтаназію і понесла туди мого неймовірного їжана. Процичок, ти тільки пам'ятай, що ми тебе дуже любимо. Зараз ти ще в переносці, сонний і вмиротворений, а за півгодинки вже нічого не болітиме і ти помандруєш по Райдузі, веселий і повний сил. Сумуватиму, мій подарок долі. Сьогодні і завтра постів з їжаками не буде. Я не стягую.

Прийшли результати КТ по Процику. Кістка черепа зруйнована, барабанної перетинки немає, гній проник глибоко у мозок. Хлопцю лишилося кілька днів в муках. Настя привезла мені улюбленця - у клініці Проца тимчасово знеболили тож він був спокійний і в'яленький. Ми вирішили не бути егоїстами і не тягнути в очікуванні смерті. Щойно Кіа з підбитою дупою зідзвонилася з "Умкою", домовилася за евтаназію і понесла туди мого неймовірного їжана. Процичок, ти тільки пам'ятай, що ми тебе дуже любимо. Зараз ти ще в переносці, сонний і вмиротворений, а за півгодинки вже нічого не болітиме і ти помандруєш по Райдузі, веселий і повний сил. Сумуватиму, мій подарок долі. Сьогодні і завтра постів з їжаками не буде. Я не стягую.

29,225 views

Будні ніхуя у великій дупі: 1. Рятуєш їжаченят бо вони мімімі 2. Їжаченята легко пролазять крізь ґрати, бо малі 3. Дві години бігаєш по хаті, звеш, плакаєш, шукаєш, проклинаєш той день, коли взяла собі їжаченят

Будні ніхуя у великій дупі: 1. Рятуєш їжаченят бо вони мімімі 2. Їжаченята легко пролазять крізь ґрати, бо малі 3. Дві години бігаєш по хаті, звеш, плакаєш, шукаєш, проклинаєш той день, коли взяла собі їжаченят

22,666 views

Ви ж ще пам'ятаєте про їжа Шедоу, який жив в котячому притулку, пішов на волю і там йому не сподобалося? Ось він, снідає фобасями!

Ви ж ще пам'ятаєте про їжа Шедоу, який жив в котячому притулку, пішов на волю і там йому не сподобалося? Ось він, снідає фобасями!

18,815 views

Малеє Жучатко в фольксваген з великою дупою виявило, що в мисочці недостатньо корму і підстрибує зі злості. Як бачимо, дитину ніхто не займає, зовнішніх подразників немає, маля просто вкурвилося через пайку.

Малеє Жучатко в фольксваген з великою дупою виявило, що в мисочці недостатньо корму і підстрибує зі злості. Як бачимо, дитину ніхто не займає, зовнішніх подразників немає, маля просто вкурвилося через пайку.

12,322 views

Хороша жінка підібрала знесиленого дорослого самця, який лежав на бочку на вулиці Гетьмана Сагайдачного. Відігріла на грілочці, але паштетика не було, тож пацієнт поласував розжованою курочкою. Я питаю - вже якось назвали? Ні, але він такий моцний, пісюн велетенський. Кажу - ну, тоді Гетьман! Отак їжан і став Гетьманом.

Хороша жінка підібрала знесиленого дорослого самця, який лежав на бочку на вулиці Гетьмана Сагайдачного. Відігріла на грілочці, але паштетика не було, тож пацієнт поласував розжованою курочкою. Я питаю - вже якось назвали? Ні, але він такий моцний, пісюн велетенський. Кажу - ну, тоді Гетьман! Отак їжан і став Гетьманом.

12,285 views

Videos

No more content to load