
Olga Tietz
@tietzol • 3,132 subscribers
SPD 🇨🇿 || proudly pro-life🤰🏻|| anti-Antifa 🚩🚫|| vegan🌱|| #SaveEurope 🤍#WhiteLivesMatter Nejsi dostatečně naštvaný, Evropane.
Shorts
Videos

Říká se, že ženy si za všechno můžou samy. Nemají se vyzývavě oblékat a provokovat, nemají chodit po setmění do parku, nemají… „Ženy můžou všechno!“ zakřičí na to radikální feministky a obviní ze všech hříchů VŠECHNY muže. Ale ani jedna strana nebude objektivní. Realita dnešních dnů je bohužel taková, že evropské ženy s sebou musí nosit prostředky k sebeobraně, učit se bránit vlastními silami a nejlépe vůbec nechodit ven. Protože dnešní systém bude spíše chránit pachatele přistěhovalce z Afriky nebo Blízkého východu než rodilou Němku, Češku, Francouzku nebo i Ukrajinku. Můžete si poslechnout celé tohle zdlouhavé video a říct si, že se vlastně nic nestalo, že jsem to přehnala, že jsem paranoidní rasistka. Že tento milý arabský mladík si se mnou chtěl jenom popovídat a doprovodit mě k nádraží, aby se mi nic nestalo. Udělala jsem spoustu chyb, které se dělat neměly a které se mi mohly stát osudové. Měla jsem se hned zvednout a odejít. Ale tehdy jsem ještě neměla tolik předsudků a neznala realitu západních zemí tak dobře, jak ji znám teď. Možná si řeknete, že jsem tento příběh účelově vytáhla před volbami. A budete mít naprostou pravdu. Ano, zveřejňuji ho teď, protože vás chci varovat. Protože vám chci na základě vlastní zkušenosti otevřeně sdělit a vysvětlit svůj postoj k migraci a svůj příběh. Abyste už za pár dní věděli, jak můžeme velmi brzy dopadnout, pokud znovu zvolíme vládu progresivismu, vítačství a zaslepenosti. Vládu SPOLU, STANu a Pirátů. SPD se od svého vzniku stavěla k migraci čelem a jako jediná strana s touto otázkou nikdy nešermovala. Naše názory se neměnily, i když společnost ano. Nebojíme se nálepek, odsuzování ani vězení. Tohle je realita, kterou musíte vidět a o které musíte vědět. Nedovolíme, aby něco podobného potkalo vaši dceru, partnerku nebo sestru v České republice. Volte číslo 6, protože jako jediní neustupujeme a nebojíme se. Podobně, jak jsem ubránila sebe, chci bránit i každou ženu. Jsme silné, nebojácné a hrdé pohlaví, ale zasloužíme si ochranu. Ochranu, kterou nám musí poskytnout politici a nová vláda. 🫂❤️🩹
Olga Tietz77,377 次观看 • 8 个月前

Vím, že to zase spustí vlnu nenávisti, ale říkám to upřímně: je to jen a pouze MOJE ZKUŠENOST! ⚠️ Včera v pořadu Máte slovo s M. Jílkovou jsem neměla nic připraveného a původně jsem se nechtěla vyjadřovat, aby mě zase ti morálně nadřazenější na internetu nenazvali ***. Ale nakonec no, bylo... Staršího pana, který se vůči mně opakovaně vymezoval, respektuji. Už jen kvůli jeho věku a životním zkušenostem. Je důležité, aby ve společnosti existovala pluralita názorů. Každý má právo sdílet to, co cítí, čemu věří a co prožil. Co mě ale mrzí nejvíc, je způsob, jakým si lidé často berou morálku „do úst“. Slouží jim jako štít nebo zbraň, ale když jde o obyčejnou snahu pochopit druhého nebo se aspoň zamyslet nad tím, co prožívá někdo jiný, jako by najednou nebyla vůle. Nejjednodušší je někoho odsoudit, zpochybnit jeho prožitek a říct mu, jak by se měl cítit a za co všechno by se měl stydět... Odkaz na celý díl máte zde:
Olga Tietz60,319 次观看 • 1 年前

Přátelé a nepřátelé, za dva dny se rozhodne o osudu České republiky. O osudu země, kterou už třináct let nazývám svým domovem a kterou miluji pro její svobodu, její pevné rodinné kořeny a hrdou identitu. Právě tyto hodnoty jsou však dnes oslabovány. Rodina je znevažována, mateřství je považováno za otroctví, děti jsou vtahovány do ideologických experimentů a svoboda slova se pomalu dusí pod cenzurou. A pod tlakem Bruselu se z hrdého státu stává provincie bez práva rozhodovat o vlastní budoucnosti. Česká republika si zaslouží politiky, kteří mají odvahu bránit její hodnoty. Budoucnost nepatří těm, kdo se bojí ozvat. Budoucnost patří těm, kdo mají odvahu postavit se na odpor. A já tu odvahu mám. Já nikdy neustoupím ve svých hodnotách, nikdy se neskloním a nikdy neprodám pravdu za pohodlí. Nebojím se nálepek, nebojím se urážek a výhrůžek. Chci být hlasem konzervativní mládeže, která je unavená z woke světa. Ze světa, kde se rodina považuje za zastaralý přežitek, kde se muži a ženy staví proti sobě, kde se děti učí pochybovat o vlastní identitě. A když se koukáme na chaos západní Evropy, která nezvládla migrační krizi a kde jsou vr*ždy a zn*silnění na denním pořádku... Odmítám svět, který oslavuje slabost a chaos místo odpovědnosti a řádu. Věřím, že právě naše generace má sílu vrátit do politiky zdravý rozum, úctu k tradicím a odvahu postavit se proti ideologii, která rozkládá naši společnost zevnitř. Moje názory už nejspíš znáte, ale pokud se s nimi a se mnou chcete seznámit podrobněji (bez ironie a trollingu, který patří k mému vystupování na sítích), tak vám sdílím odkaz, kde k tomu budete mít možnost: Volte dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Nebudu nikoho přesvědčovat k jediné pravdě. Stále však věřím ve zdravý rozum a normální přirozený řád, který dnes vládní strany nazývají "extremismem".
Olga z SPD32,104 次观看 • 8 个月前

Svoboda slova už není samozřejmost. EU se chystá číst vaše zprávy a cpát vám nové směrnice, aby vás umlčela. A říkají tomu ochrana dětí? 🤡 Ne, chrání jen svůj prohnilý systém. Nenechme si vzít hlas. Nominujte ty, co se nebojí mluvit na cenu Za svobodu projevu 👉 Díky, za vaši záslužnou práci! Společnost pro obranu svobody projevu Protože kdo se bojí slov, bojí se pravdy.
Olga Tietz33,145 次观看 • 10 个月前

Libtardi klasiky liberálně-demokraticky řvou, jak braní svobodu slova, přitom tleskají jejímu systematickému omezování. 🤡 Nemusíte souhlasit s politikou SPD a s Tomio Okamura ale zavírat lidi za pravdu? Kam jsme to jako společnost dospěli? Ohledně našeho plakátu lituji pouze jediné věci… že jsme tam nedali koláž z reálných fotek “chirurgů” ze západní Evropy.
Olga z SPD27,889 次观看 • 11 个月前
没有更多内容可加载