vovathecreator ✙'s banner
vovathecreator ✙'s profile picture

vovathecreator ✙

@vovathecreator1,509 subscribers

Начальник в БФ "Rely Foundation". Клятий східняк.

Shorts

Сука, ці бєсполєзні уйобки ще й курси контраварійного водіння проходять 🫠 United Nations , шо ви, шляпи ?

Сука, ці бєсполєзні уйобки ще й курси контраварійного водіння проходять 🫠 United Nations , шо ви, шляпи ?

103,617 Aufrufe

Привіт друзі, знайомтесь - це Сашко. Він кадровий військовий, ветеран АТО і колишній командир взводу розвідки. Нажаль його військова карʼєра закінчились після обстрілу в Бахмуті в 2023 році, коли він отримав черепно-мозкову травму і ледь не помер. Зараз Сашко відновлюється, і робить це завзято і з реальним прогресом. Його сімʼя звернулась до нашого фонду, аби ми покрили хочаб декілька місяців реабілітації у Модричах, і без вашої допомоги ми не впораємось. Сашко стоїть за нас з вами з 2011 року, настала наша черга показати, що ми - надійний тил. paypal@rely.fund

Привіт друзі, знайомтесь - це Сашко. Він кадровий військовий, ветеран АТО і колишній командир взводу розвідки. Нажаль його військова карʼєра закінчились після обстрілу в Бахмуті в 2023 році, коли він отримав черепно-мозкову травму і ледь не помер. Зараз Сашко відновлюється, і робить це завзято і з реальним прогресом. Його сімʼя звернулась до нашого фонду, аби ми покрили хочаб декілька місяців реабілітації у Модричах, і без вашої допомоги ми не впораємось. Сашко стоїть за нас з вами з 2011 року, настала наша черга показати, що ми - надійний тил. [email protected]

47,048 Aufrufe

Videos

vovathecreator's profile picture

ДУЖЕ ПРОШУ ДОЧИТАТИ ДО КІНЦЯ І ПОШИРИТИ! Друзі, ниття це не мій стиль ведення комунікацій по зборам, але ситуація наближається до критичної. Я розумію, що всіх заєбало, я розумію що грошей стає все менше, а зборів все більше, але все ж таки попрошу вас підтримати гривнею важкопоранених бійців. Більшість ми не можемо фізично відправити додому без належної реабілітації та догляду. У Назара немає дому - він окупований. І немає кому доглядати. Стас не зможе адекватно відновлюватись на 5 поверсі хрущовки у Харкові без світла і тепла. У Льоши немає нікого крім сестри - багатодітної мами. Я не люблю розводити драму, але це реальність з якою стикаються ці сімʼї кожен день. Нормальний реабілітаційний центр - це не тільки про відновлення пораненого, це про комфорт і безпеку тих, хто з ним поруч 24/7. Зараз їм та їх сімʼям як ніколи потрібна ваша допомога. Я дуже прошу вас долучитись. Допомогти захисникам та їх сімʼям можна за посиланням або [email protected]

vovathecreator ✙

59,634 Aufrufe • vor 7 Monaten

vovathecreator's profile picture

Я знаю що твітер не любить довгих форматів, але давайте спробуємо ще раз. Мені особисто дуже важливо щоб якомога більше люде подивились це відео. Бо воно за 8 хвилин показує роботу купи людей: поранених, їх сімей, реабілітологів та і в кінці кінців нашого фонду. Все задля цього це робиться - це відновлення ветеранів, які віддали своє здоровʼя за нас з вами. "Опора" - обʼєктивно найважчий наш проєкт. Чому? Бо нема яскравої картинки, нема швидких успіхів, нема розваги для широкої аудиторії. Але я пишаюсь тим, що в нас, як у фонда, виходить вести дорослу комунікацію з аудиторією. Без емоційних маніпуляцій, підміни понять та криків що "всьо пропало". Багато роботи залишається за кадром, багато чого виходить вирішити без залучення коштів громади. Грантодавцям ми виявились теж не дуже цікаві, бо працюємо більш в практичній площині, ніж в царині "стратегій, візій та концепцій". Тому я вас дуже прошу - прочитайте цей задовгий для твітера текст, подивіться це задовге відео і подумайте, чим ви конкретно можете допомогти цим хлопцям та їх сімʼям на шляху до відновлення. Найпростіше це зробити за оцим посиланням або використати [email protected] Бо "Опора" це проєкт про небайдужість і гідне ставлення до тих, хто реально цього потребує.

vovathecreator ✙

46,934 Aufrufe • vor 10 Monaten

vovathecreator's profile picture

Ну що, друзі, я розумію що загальний інформаційний фон так собі, але нам своє робити. Подивіться це відео до кінця, там і про вас всіх є. Нагадаю, що в рамках нашого постійного проєкту "ОПОРА" ми реабілітуємо найважкіших поранених з травмами головного і спинного мозку. У партнертстві з одним з найкращих профільних медзакладів "Модричі". В цілому через цей проєкт пройшло, або продовжує реабілітуватись вже 7 ветеранів. Це дуже довгий, болісний і важкий процес, але всі вони показують позитивні результати і по трохи відновлюються. Місяць такої реабілітації з житлом, харчуванням, медичним супроводом коштує від 180 до 189 тис. грн. Для хлопців та їх сімей - це непідйомні кошти, а виплати за поранення вже давно закінчились. Нагадую що ми працюємо офіційно, як благодійний фонд, вся звітність є на нашому сайті та на операційку кошти з донатів ми не беремо. Підтримати відновлення ветеранів, які віддали своє здоровʼя за нашу з вами свободу, можна за посиланням. Всіх обняв ❤️ [email protected]

vovathecreator ✙

47,144 Aufrufe • vor 11 Monaten

vovathecreator's profile picture

ПОДИВІТЬСЯ БУДЬ ЛАСКА ДО КІНЦЯ І ПОШИРТЕ! ENG below Стас наш перший підопічний з важкими травмами головного і спинного мозку. Він перший, чию реабілітацію в Модричах ви оплатили. Він там вже більше чотирьох місяців і є можливість відслідковувати динаміку. На першому відео - він на самому початку, ледь стоїть з підтримкою лікаря-реабілітолога. На другому відео - він вже підкорює сходинки. Так, теж з допомогою, але повірте, для людини з його травмами - це великий прогрес. В наших з вами силах дати йому шанс на достойне життя. Спинальні поранені - це те, що зазвичай залишається поза кадром в системі військової медицини. Вони - це найслабкіше місце усієї системи реабілітації. Для багатьох єдиний шанс - це ваші 200 грн. на банку і quote-твіт. Віднесіться з повагою до людей які втратили здоровʼя захищаючі країну. Підтримайте реабілітацію важких поранених.

vovathecreator ✙

65,613 Aufrufe • vor 1 Jahr

Keine weiteren Inhalte verfügbar