
vovathecreator ✙
@vovathecreator • 1,509 subscribers
Начальник в БФ "Rely Foundation". Клятий східняк.
Shorts
Videos

Друзі, а давайте навалимось на збір і закриємо його. Будь ласка поширте, бажано з цитатою, та закиньте копійчину ❤️ В рамках проєкту нашого фонду RELY: ОПОРА ми збираємо кошти на реабілітацію поранених з травмами головного і спинного мозку. На відео наш підопічний Давид, він один з найважчих, але не дивлячись на це потрошку відновлюється. Навряд він колись відновиться на 100%, але й маленькі кроки у відновленні - для нього великий результат. Підтримати його та ще 5 поранених можна за посиланням. [email protected]
vovathecreator ✙221,122 views • 1 year ago

ДУЖЕ ПРОШУ ДОЧИТАТИ ДО КІНЦЯ І ПОШИРИТИ! Друзі, ниття це не мій стиль ведення комунікацій по зборам, але ситуація наближається до критичної. Я розумію, що всіх заєбало, я розумію що грошей стає все менше, а зборів все більше, але все ж таки попрошу вас підтримати гривнею важкопоранених бійців. Більшість ми не можемо фізично відправити додому без належної реабілітації та догляду. У Назара немає дому - він окупований. І немає кому доглядати. Стас не зможе адекватно відновлюватись на 5 поверсі хрущовки у Харкові без світла і тепла. У Льоши немає нікого крім сестри - багатодітної мами. Я не люблю розводити драму, але це реальність з якою стикаються ці сімʼї кожен день. Нормальний реабілітаційний центр - це не тільки про відновлення пораненого, це про комфорт і безпеку тих, хто з ним поруч 24/7. Зараз їм та їх сімʼям як ніколи потрібна ваша допомога. Я дуже прошу вас долучитись. Допомогти захисникам та їх сімʼям можна за посиланням або [email protected]
vovathecreator ✙59,634 views • 7 months ago

Подивіться відео, прочитайте і поширте будь ласка. Люди з травмами головного і спинного мозку в багатьох випадках вчаться робити найбазовіші речі - писати, говорити, обслуговувати себе, я не кажу вже про ходити і сидіти. Це довго, це складно, це піздєц як дорого. Держава не стягує такої кількості поранених, банально відсутня потрібна кількість закладів і "ліжок". В наших з вами силах допомогти таким людям. Наразі місячна потреба нашого фонду ТІЛЬКИ на реабілітацію спинальників - 700к, давайте швиденько закриємо збір для Івана і зустрінемось вже після свят. Всім дякую! ENG below
vovathecreator ✙97,134 views • 1 year ago

Я знаю що твітер не любить довгих форматів, але давайте спробуємо ще раз. Мені особисто дуже важливо щоб якомога більше люде подивились це відео. Бо воно за 8 хвилин показує роботу купи людей: поранених, їх сімей, реабілітологів та і в кінці кінців нашого фонду. Все задля цього це робиться - це відновлення ветеранів, які віддали своє здоровʼя за нас з вами. "Опора" - обʼєктивно найважчий наш проєкт. Чому? Бо нема яскравої картинки, нема швидких успіхів, нема розваги для широкої аудиторії. Але я пишаюсь тим, що в нас, як у фонда, виходить вести дорослу комунікацію з аудиторією. Без емоційних маніпуляцій, підміни понять та криків що "всьо пропало". Багато роботи залишається за кадром, багато чого виходить вирішити без залучення коштів громади. Грантодавцям ми виявились теж не дуже цікаві, бо працюємо більш в практичній площині, ніж в царині "стратегій, візій та концепцій". Тому я вас дуже прошу - прочитайте цей задовгий для твітера текст, подивіться це задовге відео і подумайте, чим ви конкретно можете допомогти цим хлопцям та їх сімʼям на шляху до відновлення. Найпростіше це зробити за оцим посиланням або використати [email protected] Бо "Опора" це проєкт про небайдужість і гідне ставлення до тих, хто реально цього потребує.
vovathecreator ✙46,934 views • 10 months ago

Ну що, друзі, я розумію що загальний інформаційний фон так собі, але нам своє робити. Подивіться це відео до кінця, там і про вас всіх є. Нагадаю, що в рамках нашого постійного проєкту "ОПОРА" ми реабілітуємо найважкіших поранених з травмами головного і спинного мозку. У партнертстві з одним з найкращих профільних медзакладів "Модричі". В цілому через цей проєкт пройшло, або продовжує реабілітуватись вже 7 ветеранів. Це дуже довгий, болісний і важкий процес, але всі вони показують позитивні результати і по трохи відновлюються. Місяць такої реабілітації з житлом, харчуванням, медичним супроводом коштує від 180 до 189 тис. грн. Для хлопців та їх сімей - це непідйомні кошти, а виплати за поранення вже давно закінчились. Нагадую що ми працюємо офіційно, як благодійний фонд, вся звітність є на нашому сайті та на операційку кошти з донатів ми не беремо. Підтримати відновлення ветеранів, які віддали своє здоровʼя за нашу з вами свободу, можна за посиланням. Всіх обняв ❤️ [email protected]
vovathecreator ✙47,144 views • 11 months ago

ПОДИВІТЬСЯ БУДЬ ЛАСКА ДО КІНЦЯ І ПОШИРТЕ! ENG below Стас наш перший підопічний з важкими травмами головного і спинного мозку. Він перший, чию реабілітацію в Модричах ви оплатили. Він там вже більше чотирьох місяців і є можливість відслідковувати динаміку. На першому відео - він на самому початку, ледь стоїть з підтримкою лікаря-реабілітолога. На другому відео - він вже підкорює сходинки. Так, теж з допомогою, але повірте, для людини з його травмами - це великий прогрес. В наших з вами силах дати йому шанс на достойне життя. Спинальні поранені - це те, що зазвичай залишається поза кадром в системі військової медицини. Вони - це найслабкіше місце усієї системи реабілітації. Для багатьох єдиний шанс - це ваші 200 грн. на банку і quote-твіт. Віднесіться з повагою до людей які втратили здоровʼя захищаючі країну. Підтримайте реабілітацію важких поранених.
vovathecreator ✙65,613 views • 1 year ago

УВАГА! ПОДИВИТЬСЯ ВІДЕО І ПОШИРТЕ! Ну що друзі, от і настав знову час звернутись до вас по допомогу. Наразі наш фонд RELY в рамках проєкту ОПОРА має шістьох підопічних з травмами головного і спинного мозку різного ступеню важкості. За рахунок ваших пожертв ми оплачуємо комплексну реабілітацію кожного з них у одному з найкращих реабілітаційних центрів країни - Модричі. Допомогти нам у цьому ви можете за посиланням [email protected]
vovathecreator ✙34,013 views • 11 months ago

УВАГА ДРУЗІ! ЗБІР! Я розумію, що ми вже всіх задовбали, але ми продовжуємо наш проєкт - ОПОРА. Наразі залишається 4 підопічних з 7, бо судячи з динаміки ми всіх не потягнемо. Навіть ці 4 під питанням. Нагадю, що в рамках Опори - ми реабілітуємо найважчих поранених з нейротравмами. Держава взагалі не взмозі забезпечити якісну реабілітацію для них, і в більшості випадків просто не знає що з ними робити. Звіти за попередні ітерації на нашому сайті там же багато контенту і відповідей на питання Підтримати [email protected]
vovathecreator ✙22,847 views • 7 months ago

Друзі, залишилось зовсім трішки зібрати на реабілітацію Олександра. Нагадаю, що ми збираємо на реабілітацію важкопораненого ветерана Олександра Латківського у "Модричах". Сашко кадровий військовий, який в армії з 2011 року. Приймав участь в АТО, де отримав поранення і встав на захист вже за повномасштабного вторгнення, де отримав друге поранення - важку ЧМТ. Він багато працює, щоб наново стати на ноги і жити нормальне життя з своєю сімʼєю. Підтримати можна за посиланням
vovathecreator ✙25,789 views • 9 months ago

Друзі, додивіться відео до кінця, поширте і по можливості закиньте копійчину. До фінішу збору залишилось 750 тисяч. Я дуже вдячний всім вам за підтримку! Треба дожимати, бо збори на реабілітацію не самі популярні, але памʼятайте, ви підтримуєте не тільки пораненого, але й його сімʼю на цьому важкому шляху до відновлення. На цьому відео заняття з ерготерапії нашого підопічного Валери Колесника, який за допомогою громади вже пів року відновлюється у Модричах. Так це довго, так це дорого. Але це про те, що ми не на словах, а на ділі - не кидаємо своїх! [email protected]
vovathecreator ✙16,572 views • 1 year ago

Для вас це десятки, а то і сотні однотипних відео, де людина щось робить, кудись ходить. Для них - це важка щоденна робота на шляху до відновлення. Цей маленький відеоархів у телефоні - свідоцтво жаги до життя і незламності людьского духу. Давайте підтримаємо гривнею цих сталевих людей на їхньому шляху.
vovathecreator ✙13,449 views • 1 year ago
No more content to load