#cloutmma

WojtekKardys's profile picture

Drodzy, trzeba zrobić szum, gdyż te Freak Fighty przekraczają granicę żenady, która może skończyć się tragedią. Na gali #CloutMMA, którego twarzami jest influencerka Lexi oraz były ex-piłkarz (sic!) Sławomir Peszko, zostały zaprezentowane nowe "gwiazdy". To jest słuchajcie DRAMAT. Oprócz typowych patusów, byłych kryminalistów, którzy nie potrafią sklecić poprawnie normalnego (bez przekleństw) zdania, dla których największą zniewagą to przywitać się z żołnierzem czy policjantem. To nie wszystko, mamy też walkę 16 latków (tak, będą się bić dwóch chłopców, jeden z nich jest bratem Lexi), no i mamy również walkę wieczoru Gohę z Nikitą. Goha to 50 letnia alkoholiczka, matka innego patoinfluencera Daniela Magicala, która wielokrotnie upijała się "na żywo". Ma ona walczyć z 19letnią była partnerką swojego syna - Nikitą. To jest nie tylko promowanie najgorszej patologii, to się może też źle skończyć dla tej starszej pani. Trzeba to jasno zakomunikować, mamy spoleczny problem, społeczne (i prawne) przyzwolenie na gloryfikacje patologii. Patologia stała się beką, a jej bohaterowie współczesnymi klaunami. Ich upijanie i ćpanie jest (na streamie) zabawne. Nie pomagamy im, my ich wykorzystujemy dla igrzysk i zabawy. Czy powinniśmy tego zakazywać? No cóż, jeżeli rynek chce, to rynek dostanie. To się jednak może skończyć, jeżeli zabraknie... pieniędzy. Głównymi partnerami Clout MMA są: - GoingAPP - Overlord - Super Express - Fortuna - Extreme Hobby - HotPay - MGN - Motus Hulajnogi Elektryczne To są firmy, które wspierają te walki. To są firmy, dzięki którym można płacić ogromne pieniądze zawodnikom (poniżej wklejam link, w którym jedna z uczestniczek, odpowiada, że stoczy trzy walki i idzie na emeryturę, bo tyle dostanie pieniędzy). Osoby, które walczą zyskują też popularność na Instagramie, firmy również z nimi współpracują. Kłania się odpowiedzialność biznesu. Oczywiście, nie zakażemy ludziom oglądać tego. Jest krew, są igrzyska. Możemy edukować, apelować - jednak wydaję mi się, że już na to za późno. Czekamy na tragedię.

Wojtek Kardyś

1,261,469 görüntüleme • 2 yıl önce

Daha fazla içerik yok.