Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

łzy same cisną się do oczu 🥹

124,768 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von Robson
Robsonvor 1 Jahr

A potem nastał Kulesza i jak mawiają Czesi, to se ne vrati…

Profilbild von -Grzegorz- L
-Grzegorz- Lvor 1 Jahr

To była ekipa🥺

Profilbild von Ojczyznosław 🏴‍☠️🎮🎸🥁🇵🇱(L)
Ojczyznosław 🏴‍☠️🎮🎸🥁🇵🇱(L)vor 1 Jahr

Wpuściłby Boruca na karne i finał z Francją by był 🤷.

Profilbild von ogway
ogwayvor 1 Jahr

Nie wcale nie płaczę, to oczy mi się pocą

Profilbild von Leogrande
Leograndevor 1 Jahr

Ciekawe czy ktoś po karnych poleciał jebnać sobie fotkę z Ronaldo

Profilbild von Karol Patkowski
Karol Patkowskivor 1 Jahr

I ja się pytam gdzie jest ta ekipa teraz ...?

Profilbild von tom1973
tom1973vor 1 Jahr

To była naprawdę dobra drużyna.

Profilbild von Vosky
Voskyvor 1 Jahr

4 bramki strzelone w 5 meczach. Takie drużyny jak nasza muszą wygrywać organizacją w obronie.

Profilbild von Grażyna
Grażynavor 1 Jahr

Zostały nam tylko wspomnienia

Profilbild von szczygor79
szczygor79vor 1 Jahr

Pamiętam, że byłem wtedy na urlopie w Rewalu, kurwa, cała plaża czytała PS, ludzie na deptaku gadali tylko o meczach (byłem w okresie Szwajcaria, Portugalia). I to rozmawiał każdy z każdym, obcy ludzie. Ależ to był klimacik. Wiele ludzi w barwach, nawet nie w dniu meczu... Ech...

Ähnliche Videos