Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

łzy same cisną się do oczu 🥹

124,768 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

Robson profil fotoğrafı
Robson1 yıl önce

A potem nastał Kulesza i jak mawiają Czesi, to se ne vrati…

-Grzegorz- L profil fotoğrafı
-Grzegorz- L1 yıl önce

To była ekipa🥺

Ojczyznosław 🏴‍☠️🎮🎸🥁🇵🇱(L) profil fotoğrafı
Ojczyznosław 🏴‍☠️🎮🎸🥁🇵🇱(L)1 yıl önce

Wpuściłby Boruca na karne i finał z Francją by był 🤷.

ogway profil fotoğrafı
ogway1 yıl önce

Nie wcale nie płaczę, to oczy mi się pocą

Leogrande profil fotoğrafı
Leogrande1 yıl önce

Ciekawe czy ktoś po karnych poleciał jebnać sobie fotkę z Ronaldo

Karol Patkowski profil fotoğrafı
Karol Patkowski1 yıl önce

I ja się pytam gdzie jest ta ekipa teraz ...?

tom1973 profil fotoğrafı
tom19731 yıl önce

To była naprawdę dobra drużyna.

Vosky profil fotoğrafı
Vosky1 yıl önce

4 bramki strzelone w 5 meczach. Takie drużyny jak nasza muszą wygrywać organizacją w obronie.

Grażyna profil fotoğrafı
Grażyna1 yıl önce

Zostały nam tylko wspomnienia

szczygor79 profil fotoğrafı
szczygor791 yıl önce

Pamiętam, że byłem wtedy na urlopie w Rewalu, kurwa, cała plaża czytała PS, ludzie na deptaku gadali tylko o meczach (byłem w okresie Szwajcaria, Portugalia). I to rozmawiał każdy z każdym, obcy ludzie. Ależ to był klimacik. Wiele ludzi w barwach, nawet nie w dniu meczu... Ech...

Benzer Videolar