Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
1.9 TDI +chip.
51,593 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
10 Kommentare

korwinistavor 1 Jahr
Jakieś 45 lat temu jechałem ciuchcią w Nowogadzkiem w pierwszym wagonie, trochę 💭💭💭💭💭💭💭💭dymu wlatywało, zapaliłem klubowego, wszedł konduktor i powiedział że to wagon dla niepalących 🤣🤣🤣

Piotrvor 1 Jahr
Dymi na biało. Uszczelka pod głowicą.

aaron ozjaszowicz szechtervor 1 Jahr
O, i to była właśnie zeroemisyjność wnusiu.

KrólJulian2vor 1 Jahr
Kolejny co wyciął dpf i krasnalowi PMI na czujce skoczyło 🤣🤣

Predyktorvor 1 Jahr
Większość to chyba para wodna, albo mają taki ekologiczny węgiel co daje biały dym.

athorvor 1 Jahr
Piękny widok.

Prawy_prawdziwekvor 1 Jahr
Piękna sprawa… już czekam na pokaz lokomotyw w Wolsztynie!

songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszakavor 1 Jahr
wiesz o tym, że to para wodna, prawda?

Krengiel🇵🇱vor 1 Jahr
Dym z odpadową parą wodną. Parę wodną masz w czajniku jak sobie wodę na herbatę zagotujesz.

Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷vor 1 Jahr
Jebaniutki, CO2 =gaz życia 😁
Ähnliche Videos
0:24
Sensitive content
[Jika + Chip] invada!!
KoArNaLi
150,765 Aufrufe • vor 1 Jahr
