Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

51,593 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von korwinista
korwinistavor 1 Jahr

Jakieś 45 lat temu jechałem ciuchcią w Nowogadzkiem w pierwszym wagonie, trochę 💭💭💭💭💭💭💭💭dymu wlatywało, zapaliłem klubowego, wszedł konduktor i powiedział że to wagon dla niepalących 🤣🤣🤣

Profilbild von Piotr
Piotrvor 1 Jahr

Dymi na biało. Uszczelka pod głowicą.

Profilbild von aaron ozjaszowicz szechter
aaron ozjaszowicz szechtervor 1 Jahr

O, i to była właśnie zeroemisyjność wnusiu.

Profilbild von KrólJulian2
KrólJulian2vor 1 Jahr

Kolejny co wyciął dpf i krasnalowi PMI na czujce skoczyło 🤣🤣

Profilbild von Predyktor
Predyktorvor 1 Jahr

Większość to chyba para wodna, albo mają taki ekologiczny węgiel co daje biały dym.

Profilbild von athor
athorvor 1 Jahr

Piękny widok.

Profilbild von Prawy_prawdziwek
Prawy_prawdziwekvor 1 Jahr

Piękna sprawa… już czekam na pokaz lokomotyw w Wolsztynie!

Profilbild von songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszaka
songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszakavor 1 Jahr

wiesz o tym, że to para wodna, prawda?

Profilbild von Krengiel🇵🇱
Krengiel🇵🇱vor 1 Jahr

Dym z odpadową parą wodną. Parę wodną masz w czajniku jak sobie wodę na herbatę zagotujesz.

Profilbild von Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷
Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷vor 1 Jahr

Jebaniutki, CO2 =gaz życia 😁

Ähnliche Videos

[Jika + Chip] invada!!
0:24

Sensitive content

[Jika + Chip] invada!!

KoArNaLi

150,765 Aufrufe • vor 1 Jahr