Loading video...
Video Failed to Load
1.9 TDI +chip.
51,593 views • 1 year ago •via X (Twitter)
10 Comments

korwinista1 year ago
Jakieś 45 lat temu jechałem ciuchcią w Nowogadzkiem w pierwszym wagonie, trochę 💭💭💭💭💭💭💭💭dymu wlatywało, zapaliłem klubowego, wszedł konduktor i powiedział że to wagon dla niepalących 🤣🤣🤣

Piotr1 year ago
Dymi na biało. Uszczelka pod głowicą.

aaron ozjaszowicz szechter1 year ago
O, i to była właśnie zeroemisyjność wnusiu.

KrólJulian21 year ago
Kolejny co wyciął dpf i krasnalowi PMI na czujce skoczyło 🤣🤣

Predyktor1 year ago
Większość to chyba para wodna, albo mają taki ekologiczny węgiel co daje biały dym.

athor1 year ago
Piękny widok.

Prawy_prawdziwek1 year ago
Piękna sprawa… już czekam na pokaz lokomotyw w Wolsztynie!

songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszaka1 year ago
wiesz o tym, że to para wodna, prawda?

Krengiel🇵🇱1 year ago
Dym z odpadową parą wodną. Parę wodną masz w czajniku jak sobie wodę na herbatę zagotujesz.

Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷1 year ago
Jebaniutki, CO2 =gaz życia 😁
Related Videos
0:24
Sensitive content
[Jika + Chip] invada!!
KoArNaLi
150,765 views • 1 year ago
