Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

51,593 views • 1 year ago •via X (Twitter)

10 Comments

korwinista's profile picture
korwinista1 year ago

Jakieś 45 lat temu jechałem ciuchcią w Nowogadzkiem w pierwszym wagonie, trochę 💭💭💭💭💭💭💭💭dymu wlatywało, zapaliłem klubowego, wszedł konduktor i powiedział że to wagon dla niepalących 🤣🤣🤣

Piotr's profile picture
Piotr1 year ago

Dymi na biało. Uszczelka pod głowicą.

aaron ozjaszowicz szechter's profile picture
aaron ozjaszowicz szechter1 year ago

O, i to była właśnie zeroemisyjność wnusiu.

KrólJulian2's profile picture
KrólJulian21 year ago

Kolejny co wyciął dpf i krasnalowi PMI na czujce skoczyło 🤣🤣

Predyktor's profile picture
Predyktor1 year ago

Większość to chyba para wodna, albo mają taki ekologiczny węgiel co daje biały dym.

athor's profile picture
athor1 year ago

Piękny widok.

Prawy_prawdziwek's profile picture
Prawy_prawdziwek1 year ago

Piękna sprawa… już czekam na pokaz lokomotyw w Wolsztynie!

songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszaka's profile picture
songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszaka1 year ago

wiesz o tym, że to para wodna, prawda?

Krengiel🇵🇱's profile picture
Krengiel🇵🇱1 year ago

Dym z odpadową parą wodną. Parę wodną masz w czajniku jak sobie wodę na herbatę zagotujesz.

Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷's profile picture
Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷1 year ago

Jebaniutki, CO2 =gaz życia 😁

Related Videos

[Jika + Chip] invada!!
0:24

Sensitive content

[Jika + Chip] invada!!

KoArNaLi

150,765 views • 1 year ago