Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
1.9 TDI +chip.
51,593 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

korwinista1 год назад
Jakieś 45 lat temu jechałem ciuchcią w Nowogadzkiem w pierwszym wagonie, trochę 💭💭💭💭💭💭💭💭dymu wlatywało, zapaliłem klubowego, wszedł konduktor i powiedział że to wagon dla niepalących 🤣🤣🤣

Piotr1 год назад
Dymi na biało. Uszczelka pod głowicą.

aaron ozjaszowicz szechter1 год назад
O, i to była właśnie zeroemisyjność wnusiu.

KrólJulian21 год назад
Kolejny co wyciął dpf i krasnalowi PMI na czujce skoczyło 🤣🤣

Predyktor1 год назад
Większość to chyba para wodna, albo mają taki ekologiczny węgiel co daje biały dym.

athor1 год назад
Piękny widok.

Prawy_prawdziwek1 год назад
Piękna sprawa… już czekam na pokaz lokomotyw w Wolsztynie!

songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszaka1 год назад
wiesz o tym, że to para wodna, prawda?

Krengiel🇵🇱1 год назад
Dym z odpadową parą wodną. Parę wodną masz w czajniku jak sobie wodę na herbatę zagotujesz.

Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷1 год назад
Jebaniutki, CO2 =gaz życia 😁
Похожие видео
0:24
Sensitive content
[Jika + Chip] invada!!
KoArNaLi
150,765 просмотров • 1 год назад
