Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

1.9 TDI +chip.

51,593 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля korwinista
korwinista1 год назад

Jakieś 45 lat temu jechałem ciuchcią w Nowogadzkiem w pierwszym wagonie, trochę 💭💭💭💭💭💭💭💭dymu wlatywało, zapaliłem klubowego, wszedł konduktor i powiedział że to wagon dla niepalących 🤣🤣🤣

Фото профиля Piotr
Piotr1 год назад

Dymi na biało. Uszczelka pod głowicą.

Фото профиля aaron ozjaszowicz szechter
aaron ozjaszowicz szechter1 год назад

O, i to była właśnie zeroemisyjność wnusiu.

Фото профиля KrólJulian2
KrólJulian21 год назад

Kolejny co wyciął dpf i krasnalowi PMI na czujce skoczyło 🤣🤣

Фото профиля Predyktor
Predyktor1 год назад

Większość to chyba para wodna, albo mają taki ekologiczny węgiel co daje biały dym.

Фото профиля athor
athor1 год назад

Piękny widok.

Фото профиля Prawy_prawdziwek
Prawy_prawdziwek1 год назад

Piękna sprawa… już czekam na pokaz lokomotyw w Wolsztynie!

Фото профиля songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszaka
songo #ZakonObronyKardynałaTomaszaBanaszaka1 год назад

wiesz o tym, że to para wodna, prawda?

Фото профиля Krengiel🇵🇱
Krengiel🇵🇱1 год назад

Dym z odpadową parą wodną. Parę wodną masz w czajniku jak sobie wodę na herbatę zagotujesz.

Фото профиля Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷
Rafał Pytel🇵🇱🇭🇺🇱🇷1 год назад

Jebaniutki, CO2 =gaz życia 😁

Похожие видео

[Jika + Chip] invada!!
0:24

Sensitive content

[Jika + Chip] invada!!

KoArNaLi

150,765 просмотров • 1 год назад