Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
20 years ago, O-Zone released 'Dragostea Din Tei'
7,228,316 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 6

waterwitch 🍉2 лет назад
ate, served, and slayed.

Laura 💜 | CEO of Frost 🔮2 лет назад
This is when humanity peaked

sj 🍉🍉🇵🇸🇵🇸2 лет назад
I had the biggest crush on the one with the clear glasses lol

Joe 💀 ⚫⚪2 лет назад
@___yunlzla Cómo que esta no es la original??

Matt Drapps2 лет назад
This music video made me gay

Rob Smyth2 лет назад
@pacifistfighter This was my anthem when I went inter railing around Europe. Still listen to it weekly, what a tune!!!
