Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

3 Years Ago Sasha 😭

161,335 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Sambariseimi
Sambariseimi2 лет назад

Tenían que recordarme

Фото профиля Jev
Jev2 лет назад

She deserved better :(

Фото профиля eve
eve2 лет назад

am i the only one that hated gabi after this? bc stg i can’t stand her 🧍🏻‍♀️

Фото профиля Slice of Anime 🩵
Slice of Anime 🩵2 лет назад

And people’s hate for Gabi began. Also the beginning of one of the best character development arcs in the series with Gabi but nobody wants to talk about that part 👀

Фото профиля idc./
idc./2 лет назад

This scene make me a hardcore Gabi hater 😭

Фото профиля Abdulla   𝕏
Abdulla   𝕏2 лет назад

OMG why did you have to remind me... It was a really sad day I've never hated any character in AOT as much as GABI period...

Фото профиля Plum
Plum2 лет назад

If you hate gabi, rewatch cuz u didnt get what the show meant

Фото профиля Karim el Masri🇵🇸 ✨
Karim el Masri🇵🇸 ✨2 лет назад

3 years already?!!!

Фото профиля dw!ght
dw!ght2 лет назад

3 years ???

Фото профиля Modit Kawde
Modit Kawde2 лет назад

This is why I hate gabi.

Похожие видео