Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

5000 retweets, Ogbe go drop #IFEDIMMA ASAP 🔫

159,942 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля MBAH
MBAH2 лет назад

OGBE!!!! Drop it immediately 😮‍💨

Фото профиля Ebenz™️🧸
Ebenz™️🧸2 лет назад

Jeriq, ever since you got into mainstream your style of music changed. You’re known for singing motivational rap songs but unfortunately this ur new style has fallen short of expectations. “Ifedinma” is a nice song, I hope it beats our expectations this time Hope this helps💡

Фото профиля DUJARDIN 🪄
DUJARDIN 🪄2 лет назад

I don retweet with 8 accounts

Фото профиля Derpo Mania
Derpo Mania2 лет назад

We have finish commenting 10k on IG na

Фото профиля ~....finbar
~....finbar2 лет назад

Jeriq i can't lie we need the old beats you dey normal use .

Фото профиля LENNY 👑
LENNY 👑2 лет назад

Ogbe you promised us 25th December oooo

Фото профиля Nobhardy
Nobhardy2 лет назад

🙌🙌

Фото профиля 🐐
🐐2 лет назад

And if e no drop I go unstan 😑

Фото профиля Afro_Home_of_entertainment music 🎵 🎥 🍿
Afro_Home_of_entertainment music 🎵 🎥 🍿2 лет назад

Ogbe ❤️🌹

Фото профиля King Pasifik𓃵
King Pasifik𓃵2 лет назад

You promised us that it will drop on 25 remember

Похожие видео