Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
5000 retweets, Ogbe go drop #IFEDIMMA ASAP 🔫
159,942 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

MBAH2 лет назад
OGBE!!!! Drop it immediately 😮💨

Ebenz™️🧸2 лет назад
Jeriq, ever since you got into mainstream your style of music changed. You’re known for singing motivational rap songs but unfortunately this ur new style has fallen short of expectations. “Ifedinma” is a nice song, I hope it beats our expectations this time Hope this helps💡

DUJARDIN 🪄2 лет назад
I don retweet with 8 accounts

Derpo Mania2 лет назад
We have finish commenting 10k on IG na

~....finbar2 лет назад
Jeriq i can't lie we need the old beats you dey normal use .

LENNY 👑2 лет назад
Ogbe you promised us 25th December oooo

Nobhardy2 лет назад
🙌🙌

🐐2 лет назад
And if e no drop I go unstan 😑

Afro_Home_of_entertainment music 🎵 🎥 🍿2 лет назад
Ogbe ❤️🌹

King Pasifik𓃵2 лет назад
You promised us that it will drop on 25 remember
Похожие видео
0:34
Sensitive content
PAID REMIX Stahgee ft OGBE 😈 🎬 : Dir_lee🥷🏻
jeriqthehussla
51,566 просмотров • 1 год назад
