Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

A big 'Dega dub. 🏁

42,138 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля HiMyNameIsJC 🫡
HiMyNameIsJC 🫡1 год назад

Terrible race Terrible finish Can’t pass The drag on the car is awful

Фото профиля 🇳🇿 Sgt. Mittens 🇺🇸
🇳🇿 Sgt. Mittens 🇺🇸1 год назад

CHANGE THE AERO PACKAGE FOR SUPER-SPEEDWAY! CAN WE GET SOME RACING?

Фото профиля Scott
Scott1 год назад

Gen 7 car sucks .... Nascar... go back to the Gen 6... Xfinity series is better racing than cup is no a days

Фото профиля Creeker
Creeker1 год назад

embarassing win. embarassing race. embarassing as a fan. cant even call this a race when everyone just rides in line even to the finish line. send this gen 7 garbage to the pits of hell and send anyone who tries to revive it to prison for 5 years

Фото профиля Tim Hammock
Tim Hammock1 год назад

Fox sucks so bad wrong angle for finish and commercials with less than 10 to go what a joke

Фото профиля Jeff Gordon Burner
Jeff Gordon Burner1 год назад

Waste of a playoff spot

Фото профиля Ethan 🖤❤️
Ethan 🖤❤️1 год назад

happy for the fella now can you fix the car please ☺️

Фото профиля Devin Cook
Devin Cook1 год назад

Joke of a finish, this gen 7 car is horrible on Super Speedways

Фото профиля Josiah The NASCAR Fan
Josiah The NASCAR Fan1 год назад

Yk what fuck it lets just move on to Texas

Фото профиля Sadie's Mom
Sadie's Mom1 год назад

Good race today!!

Похожие видео