Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
A je tu máj, lásky čas 🌹❤️
11 Yorum

wow, you might wanna listen to this song

Ona aj Blaha majú prejav ako z ochotníckeho divadla. Akoby stále hrali nejaké divadlo, je to hrozne umelé, neprirodzené, preafektované. Napríklad toto vyzerá ako z nejakej TV inscenácie Zlá žena. Normálne vidím ako si ju Ďuro z dediny vzal za ženu a teraz pije nešťastný v krčme.

Co je to za jezibabu ?

Naša, smeráckym mliekom odkojená, europoslankyňa Laššáková.

boha to je ropucha

Viem si ju predstavit ako dozorkynu v koncentracnom tabore. Ona sa snad este aj podoba na Irmu Grese.

Brr to fakt existuje niečo také škaredé a ako bonus aj sprosté?

.. ty neprestanes ani na jeden maj!😎

Ty proste odmietaš uznať, že nám súdružka pekne rozkvitla 💐

nvm niaka prepeta zumpa. dalej.

jak zumpa, sak zastupkyna ludu 🤣
Benzer Videolar
Sensitive content
Roba nie je nikdy dosť I takhle může vypadat 1. máj
Poslední skaut™
13,189 görüntüleme • 1 ay önce
