Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

A message from our owner. 🔵

1,544,644 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 10

Фото профиля Gabriel Sutton
Gabriel Sutton2 лет назад

Fire Eustace Accidentally?

Фото профиля Opac Jr
Opac Jr2 лет назад

This fraud is relegating you to league one and you’re still sucked in?

Фото профиля Danny H - 🦁 AVFC
Danny H - 🦁 AVFC2 лет назад

Enjoy league one

Фото профиля Villafan
Villafan2 лет назад

Yank Dr Tony

Фото профиля KRODave
KRODave2 лет назад

#FEA FUCK EM ALL KRO 💙

Фото профиля Mark Peacock
Mark Peacock2 лет назад

May be a strange take from someone who's followed Blues for 50 years, but I really hope we get the results we need for Mr Wagner tomorrow, rather than myself. I'd completely fell out of love with 'em, but he's reignited my Blues passion and for that Im immensely grateful, FEA!

Фото профиля Alexia Grace
Alexia Grace2 лет назад

And ur still going down 😭😂😂😂

Фото профиля Wardy
Wardy2 лет назад

Still confused as to why Birmingham fans think this guy is good for their club.

Фото профиля RedditchVilla
RedditchVilla2 лет назад

Cheer up , with this man in charge it won’t be long before you are once again playing local derby matches , just carry on as you have been and i am sure it will be a good game with Solihull in a couple of seasons

Фото профиля linda endsor
linda endsor2 лет назад

I’ll be there Tom #FEA 💙

Похожие видео