Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
A message from your new O-Linemen:
185,730 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 9

Bearsszn1 год назад
Can’t believe this is my life

Big Cam1 год назад
Ben Johnson is really saving this franchise ✊🏾

Angus1 год назад
We want some dirty guys 🔥🔥🔥🔥🐻⬇️

TONE1 год назад
Glad you’re on the team. The season is going to be 🔥🔥🔥

THE GRUB GOD1 год назад
As a Falcons fan please take care of dalman and Grady

Jackson Rietz1 год назад
Did we trade for Darnell’s twin?

vontae1 год назад
Welcome to Chicago. 🐻⬇️

DaBears en Español1 год назад
BIENVENIDOS!!

Cloudy341blade1 год назад
Bears fan eating good this season


