Загрузка видео...

Не удалось загрузить видео

На главную

A message to Commanders fans

1,112,090 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)

Комментарии: 9

Фото профиля Will 🤘
Will 🤘2 лет назад

Been hearing this every year for 20+… I want to be hopeful under new ownership, but it’s tough. I like the vision so far, but hard to be optimisric until we actually start winning games.

Фото профиля Kevskin🐽
Kevskin🐽2 лет назад

Change the terrible name first.

Фото профиля 𝑀𝒾𝓉𝒸𝒽 ♱
𝑀𝒾𝓉𝒸𝒽 ♱2 лет назад

@Caleb13MVP

Фото профиля xx
xx2 лет назад

Mr. Harris, please do not underestimate how much the fanbase despises the commander name. Yes the GM hire was important, as is the coach hire and the draft, but you cannot ignore the elephant in the room. At some point, before next season, the issue must be addressed with fans.

Фото профиля FactsOnlyBall
FactsOnlyBall2 лет назад

Lead us to the promise land

Фото профиля IEnjoyToast
IEnjoyToast2 лет назад

Don't set yourself up to overpromise and under deliver.

Фото профиля ThisIsntWhereIparkedMyCar
ThisIsntWhereIparkedMyCar2 лет назад

Change the name

Фото профиля •talon
•talon2 лет назад

cool, now go back to the redskins.

Фото профиля Sharief Ali
Sharief Ali2 лет назад

Every sales rep to their boss after missing quota.

Похожие видео