Loading video...

Video Failed to Load

Go Home

A proč neinvestujete vy 🤔?

35,888 views • 1 year ago •via X (Twitter)

11 Comments

Rosťa Táborský's profile picture
Rosťa Táborský1 year ago

Lenko promiň, ale tohle je hodně velkej úlet. 😅

Lenka Rož Schánová's profile picture
Lenka Rož Schánová1 year ago

Proč mylíš 😀?

Investors.com's profile picture
Investors.com1 year ago

AI is taking the world by storm, going way beyond what we once thought was possible. With investing opportunities galore, it’s time to get in on the action. But how?

💫 Superpozice's profile picture
💫 Superpozice1 year ago

Market.strike už nefachá. Ještě nějaká investiční konference nebo už jen průsvitný hadry na ťikťok?

Petr's profile picture
Petr1 year ago

Tak trochu scam...

Lenka Rož Schánová's profile picture
Lenka Rož Schánová1 year ago

Proč v tom vidíte tak teochu scam 😀?

Krmelec z Moravy's profile picture
Krmelec z Moravy1 year ago

Protože mi to nejde.

Lenka Rož Schánová's profile picture
Lenka Rož Schánová1 year ago

Neznám nikoho, komu by vyšlo 100% investic 🙂. Tady si můžete polechnout třeba přešlapy na akciových trzích s profesionálními investory:

Jiri Fikejz's profile picture
Jiri Fikejz1 year ago

Pasivni prijem z Palantiru? :-))

JustJohnny's profile picture
JustJohnny1 year ago

Tomu videu chybí už jenom odkaz na investiční kurz za 299$ s garantovaným profitem 800 % měsíčně.

Radek Valenta's profile picture
Radek Valenta1 year ago

🫠

Related Videos