正在加载视频...
视频加载失败
Ahhahahahahahaha kakav slepac
12 条评论

Stani bre, el ovo onaj bolid koji komentariše suđenje?!

Da da, on je ja mislim direktor

this one is such a vibe

Vinjak aura goes strong

Sve čekam dizvadi onaj štap da mlati i objašnjava..

Nema var sobe, to ga jebe

Neću da komentarišem ovo govedo, znam ga više od 20 godina... Nego jel može neko da mi objasni kako nastaju ovi titlovi na tarzan engleskom?

Ahahahahaha e ne znam to

Da se protestuje - nije po zakonu. Da se puste deca sa časova kad igra ljubimica iz Ljutice Bogdana - jeste po zakonu. Moreeeee, jbm li mu mamu glavatu...

U softu

Svuda su postavili svoje direktore pa pošto ne uspevaju da obuzdaju decu i nastavnike - opa, raspust. Valjda nam je sad jasno da smo jači od jednog koji urla.

Ovaj je postavljen pre nego što su ovi sada došli na vlast
相关视频
Hoje os hospitais já estão lotados, é FLAMENGUITE aguda. AHhahahahahahaha
Reikrauss
83,242 次观看 • 6 个月前
Sensitive content
Kakav Gospodin 😍
V
108,421 次观看 • 1 年前
