Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
aici suntem.
11,536 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Absolut, au greșit cu vreo 500 de ani în Idiocracy. Chiar nu țineam neapărat să trăiesc să prind în realitate acel film.

Worried $104K was the top? Think again. The Pi Cycle Top Indicator nailed the last two peaks and it says we’re not there yet. 👉 Join 130K+ investors prepping for the next big cycle. Subscribe now.

cat de bine a fost gandit Idiocracy la vremea lui, asa de bine se confirma acuma

De la parodie, când a fost lansat, la documentar astăzi!

tu cu cine ai votat 35 de ani, pui de dac?

Musk a aratat clar ca e un idiot inca de cand era mic, doar ca era in lesa. Cu Trump, lesa s-a rupt, iar idiotul zburda liber. Se vede ca are elemente de retard pe partea sociala. Tipa, sare, mereu nenatural, cvasipsihopat.

Dap, they went full nazi!

Trist

Rău de tot! Groaznic!

E drujba de la rusi sau motoferastau?
Похожие видео
Sensitive content
Love you Cătăline, suntem în același gând….🤣🫣🤣
Dana Minodora
12,871 просмотров • 1 год назад
