Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Ajmo mi ono naše.
107,209 görüntüleme • 3 yıl önce •via X (Twitter)
10 Yorum

Šapke3 yıl önce
Mravinjak, JEBOTE!!! 🤣🤣🤣

Stevanović Vladimir3 yıl önce
Bukvalno sam to hteo da napišem.😄

Pera iz nebodera3 yıl önce
Али полиција која не зауставља саобраћај, него шта буде, док се не смилостиве...

СРБИН инфо3 yıl önce
Невероватно, највише људи икада иако је лила киша.

IzVesna3 yıl önce
Fenomenalno

The Pannonian Cossack 🇷🇸3 yıl önce
Dolazi sloboda

Ovca sa pedigreom3 yıl önce
Ovo je prejako 😍❤️

Goran3 yıl önce
Gde je onaj sto broji u glavu?

ana knežević3 yıl önce
@vaskeyugo Preponosna na svoj narod!!!!🌹

Boris, Chuba 🇭🇷3 yıl önce
Vi komšije već skoro 40 God. mitingujete!?
Benzer Videolar
Nekada su 4000 glasnije od 20000 Ajmo mi ono naše. 🖤🤍
Reflektor Magazin
19,225 görüntüleme • 5 ay önce
