正在加载视频...
视频加载失败
Ajmo svi. ❤️
18,998 次观看 • 11 个月前 •via X (Twitter)
7 条评论

José Luis Torrente11 个月前
Kakav car! 😊😊😊

Freedom.11 个月前
Da, prelepo.

Ježeva dilema11 个月前
Na zalost, jedan od retkih trenutaka kada su kragujevcani uopste i izasli da protestuju. Kada se desio 15.03 u Kragujevcu nije moglo da se skupi ni 1000 ljudi. Kako se doslo dotle ako se setimo da je 90tih sve krenulo iz srca Šumadije. 94te šetao je ceo grad.

Bra11 个月前
Ja zaista ne znam koji stepen debilnosti treba da imaju odrasli ljudi, kojima je ok da kao navijaci vicu "Pumpaj".

Freedom.11 个月前
Možda zato što ste vi debilko.

Mile Travica11 个月前
@Aca1204981 Daj da nabavimo nekog kolegu da na svira ovu lepu melodiju.🤣🤣🤣

Bad idea11 个月前
Podrzite sivu ekonomiju, to je jedini nacic da se ugasi trenutna vlast.
