Sensitive content
This media may contain sensitive content.
Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
ale mądra 🥰🥰
138,182 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

ale to worek na spermę, wszystko jest jak ma być

Kolega sam nie ma pojęcia o historii. Stolicy do 1945 roku formalnie nie było. Przed rozbiorami były siedziby królewskie. Każde miasto królewskie mogło pełnić rolę stolicy. Chociaż na dłużej władcy polscy rezydowali w 4 miastach - Poznaniu, Gnieznie, Płocku i Krakowie. Przez chwilę też władze komunistyczne miały swoją siedzibę w Lublinie a potem w Łodzi.

Japierdole jesteśmy zgubieni

Pytający też średnio zorientowany, bo zapomniał o Płocku

Właśnie tak. Te filmy są dla takich debili jak ty. Po to żebyś mógł sie poczuć lepiej z wiedza ile mamy województw w tym pięknym kraju. Miłego życia 🫠

Od razu widać że to lala do ruchania, a nie do myślenia xd

...Gniezno, Kraków i po wojnie Lublin, Warszawa.

laska może mieć iq szympansa a nadal żyć wygodnie. Bycie laską to easy mode.

jeszcze Plock byl stolicą Polski

oni muszą udawać jak nic
Похожие видео
Sensitive content
Cześć 🥰. Tak średnio lubię czerwone pończochy, ale czasem muszę zrobić w takich zdjęcia/filmik🥰.
Nerudek 👠
15,265 просмотров • 2 лет назад
Sensitive content
🔊📢 Panie Prezydencie 🇵🇱 Nawrocki proszę się nie gniewać, ale Martusia jest też nasza!🇵🇱❤️🥰❤️🇵🇱
MatiPrawak
80,388 просмотров • 11 месяцев назад
