Loading video...
Video Failed to Load
Ale złoto odkopałem 🤡
46,482 views • 1 year ago •via X (Twitter)
11 Comments

K👨💻1 year ago
A dzisiaj wycinają hektary km lasów pod farmy fotowoltaiczne i jakoś nikt problemu nie widzi.

Dyszka #Bążur1 year ago
Bo nie giną orangutany.

Fishing Fever1 year ago
Zgoda, każde dziecko ma więcej oleju w głowie niż ten pustostan umysłowy.

Dyszka #Bążur1 year ago
Staszek z Żukosia powinni być Para prezydencka.

Kaszub🤠☠️👷1 year ago
Ależ ten Stachu pierdoli głupoty

Dyszka #Bążur1 year ago
I dalej mu to zostało.

Rafael da Vinci1 year ago
A ja odkopałem akcję ‚jecmy banami’

Ywzan Zeb1 year ago
Jedząc banana zabijasz orangutana.

aragnamiguel1 year ago
Kurwa orangutany ? Stach to jednak debil...pomylił z olejem palmowym...pewnie nie wie nawet ze one w Azji występują a nie w Afryce i Ameryce PD...

świat kołpaków 21 year ago
Cały Staszek 😂, dzień dobry Panie Maurycy

Dyszka #Bążur1 year ago
Witam Panie Uki, latka lecą a Staszek dalej w formie
