Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Almost Command Tyme #lethandup #raisehail
13,627 просмотров • 11 месяцев назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Barnaby McShadyside11 месяцев назад
Yessir Woody!

JD5 for MVP 🔥11 месяцев назад
NFL community, most of us Commanders fans aren’t like this lol

👾ETRO Kenatondon👑-TROSTALGIA ENT™️®11 месяцев назад
#RaiseHail 😤

shimmyalldayson11 месяцев назад
@PFTCommenter it’s about to go down!!!

Ryan11 месяцев назад
I’m glad y’all like it. I’m glad it’s born from the fans. But that 💩 is awful. We’d troll the hell outta Philly or Dallas for this. And this is why the Commanders brand will always be bad. Nothing works with it. This isn’t a go back to the old name post in any way.

Posh_Clevelander11 месяцев назад
Okkkkay! 👏👏👏

Woodrow Sellers11 месяцев назад
Thanks

👑 WerdsofWysdom 👑 R.I.P. MAB11 месяцев назад
Oh yeah… we ready!

J. F. Whitehead11 месяцев назад
@RealChadRicardo @aaronrthepoet 🤣😂

𝑀𝒾𝓉𝒸𝒽 ♱11 месяцев назад
Let’s go Unc 🔥




