Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Anberlin - “Walk Alone”
16,485 просмотров • 2 лет назад •via X (Twitter)
Комментарии: 10

Dex Badgett2 лет назад
@anberlin Just heard this on Spotify for the first time. Such a banger 🤘

ノ- ナメ2 лет назад
So cool bro

Gunz2 лет назад
🤘

BETH ✨2 лет назад
Love this song!

Nikki 🖤2 лет назад
It’s been on repeat!!!!🙌🏻🫶🏻

🪐ScienceWars🚀2 лет назад
Absolutely devastating to not have Stephen 😭😭

FleshWhistler.Algo 🇺🇸MAGA🇺🇸2 лет назад
Sounds like sht

Russian Bot Lives Matter!!2 лет назад
You left Memphis may fire?

Kim2 лет назад
🔥

Markitzero2 лет назад
@anberlin Please stop

