Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
And there we are again at #bitcoin 100k 🚀
Комментарии: 10

Postma1 год назад
Heerlijk, mooie ticker! 😁

arno limpens1 год назад
Let’s go Didi!! 🚀🚀

Tom1 год назад
@Diditaihuttu waar kan ik dit kopen?

MrsHOLD1 год назад
$HOLD

NZ HODL1 год назад
Advice please - I’m selling a property & should have funds settled in August 25’.Should I DCA in or all in ? or wait until bear market ? I know there’s no crystal ball but seeking others thoughts please.

Ray1 год назад
Happy 100K party day mate!! 👍🍻🍾

Ryan1 год назад
Lets fomo it to The moon!

Ronald van den Broek1 год назад
Dat is 2500 in Euro haha

DDcrypto1 год назад
🚀🚀🚀🚀🚀🚀

Alexander Van Swol1 год назад
👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼

