Video wird geladen...
Video konnte nicht geladen werden
Andreje, technologického guru, to úplně rozjařilo. 😁
38,365 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)
9 Kommentare

To by se v ANO stát nemohlo 🤣

We believe technology should be accessible to everyone. Let us help you bridge the gap.

Tak proto neměl a nemá Milda mobil ! Nikdo ho nemohl nachytat na hruškách, že tam má režim "foto". Milda, tomu to myslelo.

Je to trapný idot , který nejen , že dělá to samé , ale zneužívá cokoliv jen , aby mohl @P_Fiala zesmešnovat a urážet . A co je tohle ?

A kdyby se dozvěděl, že i během telefonování se dá přepnout na režim foto, tak mu vybuchne mozeček.

Dovolím si při této příležitosti připomenout tvůj starší twet, protože StBákův PR tým stále nechápu.😁

Andy, pokud na telefonování používáš Aligátora s fyzickou klávesnicí, tak se ti fakt nestane, že by sis uchem zapnul aplikaci fotoaparátu, debile. Radši si pokecej se Silverem, to ej asi rak jediný stvoření, co ti rozumí

"Co to tam má za PR tým?..." celý princip myšlení AB v kostce.

Říká někdo, kdo pro plánování používá papírový kalendář
