Video wird geladen...

Video konnte nicht geladen werden

Zur Startseite

312,538 Aufrufe • vor 1 Jahr •via X (Twitter)

10 Kommentare

Profilbild von poznan_moment
poznan_momentvor 1 Jahr

A mógł chlop jezdzic

Profilbild von poznan_moment
poznan_momentvor 1 Jahr

Sprzedam Megane 1 nie bite.

Profilbild von emeestnacu
emeestnacuvor 1 Jahr

Ten na końcu co wyskoczył mam nadzieję żeby obić mu mordę szybko.

Profilbild von KRYPTONIM BORSUK
KRYPTONIM BORSUKvor 1 Jahr

Co za kretyn… wycisz sobie, jedziesz do domu z pracy, z politechniki, nie wiem kurde, po prostu z miasta i nagle wyjeżdża ci taki debil i kasuje ci auto. Mam nadzieję, że jadącym z naprzeciwka nic poważnego się nie stało :(

Profilbild von Zenobiusz Furman
Zenobiusz Furmanvor 1 Jahr

On mu podbiegł wpierdolić?

Profilbild von Karty Ratownicze
Karty Ratowniczevor 1 Jahr

Nowiutka 25-letnia meganka z pieczątką przeglądu z ziemniaka. Komu to przeszkadzało?

Profilbild von Karrmmardan
Karrmmardanvor 1 Jahr

Żenująca jazda kierowcy Renault. W oczy rzuca się brawura, jazda na zderzaku i 0 refleksji. A za zakrętem na przejściu, jak zawsze w tym miejscu, czekał tłum pieszych. Bardzo dobrze, że upubliczniono to nagranie. Nieodpowiedzialny "wariat drogowy" rozbił auto niewinnego kierowcy

Profilbild von Greg
Gregvor 1 Jahr

🇺🇸18.5 🇵🇱19.0 🇩🇪18.5 🇦🇹19.0 🇳🇴18.0

Profilbild von dreX VonKeepke
dreX VonKeepkevor 1 Jahr

Megane pierwsze zajmuje prawy pas ruchu. Srebrny ma kierunkowskaz, ale kierunkowskaz do niczego nie zobowiązuje ani nie daje pierwszeństwa. Może i kierowca renówki jedzie głupkowato ale to ono ma pierwszeństwo, bo zajęło jako pierwsze prawy pas ruchu gdy srebrny był na lewym.

Profilbild von Maciej CT
Maciej CTvor 1 Jahr

nie ratować ...zastrzelić na miejscu

Ähnliche Videos