Video yükleniyor...

Video Yüklenemedi

Ana Sayfaya Dön

Andrzej pa teraaa…..

312,538 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)

10 Yorum

poznan_moment profil fotoğrafı
poznan_moment1 yıl önce

A mógł chlop jezdzic

poznan_moment profil fotoğrafı
poznan_moment1 yıl önce

Sprzedam Megane 1 nie bite.

emeestnacu profil fotoğrafı
emeestnacu1 yıl önce

Ten na końcu co wyskoczył mam nadzieję żeby obić mu mordę szybko.

KRYPTONIM BORSUK profil fotoğrafı
KRYPTONIM BORSUK1 yıl önce

Co za kretyn… wycisz sobie, jedziesz do domu z pracy, z politechniki, nie wiem kurde, po prostu z miasta i nagle wyjeżdża ci taki debil i kasuje ci auto. Mam nadzieję, że jadącym z naprzeciwka nic poważnego się nie stało :(

Zenobiusz Furman profil fotoğrafı
Zenobiusz Furman1 yıl önce

On mu podbiegł wpierdolić?

Karty Ratownicze profil fotoğrafı
Karty Ratownicze1 yıl önce

Nowiutka 25-letnia meganka z pieczątką przeglądu z ziemniaka. Komu to przeszkadzało?

Karrmmardan profil fotoğrafı
Karrmmardan1 yıl önce

Żenująca jazda kierowcy Renault. W oczy rzuca się brawura, jazda na zderzaku i 0 refleksji. A za zakrętem na przejściu, jak zawsze w tym miejscu, czekał tłum pieszych. Bardzo dobrze, że upubliczniono to nagranie. Nieodpowiedzialny "wariat drogowy" rozbił auto niewinnego kierowcy

Greg profil fotoğrafı
Greg1 yıl önce

🇺🇸18.5 🇵🇱19.0 🇩🇪18.5 🇦🇹19.0 🇳🇴18.0

dreX VonKeepke profil fotoğrafı
dreX VonKeepke1 yıl önce

Megane pierwsze zajmuje prawy pas ruchu. Srebrny ma kierunkowskaz, ale kierunkowskaz do niczego nie zobowiązuje ani nie daje pierwszeństwa. Może i kierowca renówki jedzie głupkowato ale to ono ma pierwszeństwo, bo zajęło jako pierwsze prawy pas ruchu gdy srebrny był na lewym.

Maciej CT profil fotoğrafı
Maciej CT1 yıl önce

nie ratować ...zastrzelić na miejscu

Benzer Videolar