Загрузка видео...
Не удалось загрузить видео
Ange speaks after our semi-final success 🗣️
131,104 просмотров • 1 год назад •via X (Twitter)
Комментарии: 11

Tottenham Winners1 год назад
No one's laughing now 🤍🏆#COYS #THFC

Estadio Deportes1 год назад
ES MOMENTO DE DECIR ADIÓS 😪 Tras su partida a Milán, Santiago Giménez no se olvidó del Feyenoord y mandó un emotivo mensaje en sus redes sociales. Te dejamos los detalles de su adiós. 👇 #SantiagoGiménez #Feyenoord #Milán

Lielmo 🇮🇹1 год назад
Just go out and win it please ffs now there's 2 weeks of anxiety

BetSwirl1 год назад
1 match to go ! can they do it?

Sheila1 год назад
Very professional performance boys. Well done 👌 now go win it for a third time! @EuropaLeague ✨️👌

Anza1 год назад
His face says it all though. It says gotta get through the final match yet.

Ross Kidd1 год назад
Awesome achievement Ange. Good luck in the Final.

Ishaq1 год назад
Mr coach

Chic1 год назад
He looks sad

Tocit1 год назад
Really well done Ange, big gratz

Nisha1 год назад
👍




