Video yükleniyor...
Video Yüklenemedi
Ați uitat? Eu nu am uitat! 🤬🤬🤬
20,263 görüntüleme • 1 yıl önce •via X (Twitter)
26 Yorum

This one's for the Crypto Whales ⬇️ NEW exclusive & luxurious experiences have been added to Apply today & #TravelUnlikeAnyOther with your favorite cryptocurrency.

N-am uitat !!! Am vazut parintii unor prietenii bagati in sac 😤😤

#kaufland

Citu a imprumutat in perioada aia 65 de miliarde de Euro si de curand a spus ca au fost pentru digitalizare. Nu inteleg de ce mai avem DNA, DIICOT si alte structuri de parchet daca nu fac nimic!? DNA-ul a primit material de la Curtea de Conturi pentru urmatorii 20 de ani.

Nu vom uita niciodată, doar Dumnezeu a fost martor la toată hidoșenia care au impus-o și încă nu s-a terminat. Știți mai bine decât noi toți ce timpuri ne așteaptă. Dar cu credință și multă rugăciune vom trece și peste aceste încercări. Săptămâna binecuvântată. Doamne ajuta 🙏

@MihaiHristea Cum sa i uitam pe cretinii astia...? Cine dracu i ar mai alege sau vota...?Merita multa mwie cu lamaie...sa nu li se aplece...🖕🖕🖕🤬🤬🤬

Cum sa ii uit. Abe ce nascuse nevasta, avea copilul cateva luni si nu ma lasa sa intru in niciun magazin sa cumpar cele necesare pt copil...🤬🤬🤬

Din păcate mulți români au uitat. Dar e bine ca le mai reamintești 👍

Veta, mi-ai stricat izoleta.

Sunt curios ce ar fi facut AUR si SOS cand toata planeta inclusiv China,Rusia,SUA faceau acelasi lucru. Sunteti un partid fara solutii doar cu gargara

Au uitat. Nu vedeți alegerile parlamentare? Au uitat și de turul 2, acum e o fericire să iasă să voteze la alegerile egale, toată ziua Simion sus, Simion jos. Neam de doi bani. Iubesc România, mi-este rușine de români.

NU

Domnul Tanasa .. puteti mai mult de atat!Acuma dupa ce a trecut e normal sa gandi ti asa!Dar la momentul respectiv nu erau protocoale,nu se stia despre riscul virusului .. nu aveau medicamentatie si din punct de vedere logistic nu erau pregatiti ! Si au luat decizia de carantina

Nu vom uita niciodată ca ești un prost extremist rusofil Fuck off💩🤣

Unde or fi izoletele? Vreau și eu una. Oare pe OLX găsesc? Intru acum și revin...

Ooo cum să-i uit cum să-i uit amintiri de să-i trimiți la cele sfinte pe altă planetă

Cum poți uita, când ne-au transformat în vite care stăteau incolonate, iar ei făceau praf banii publici pe achizitii dubioase?

Vinil stricat.

Da ,cea mai mare Roma a fost infiorator

Nu uitam

Vaccinul i-a facut pe multi sa uite. In locul lor m-as gandi de prostia la care au dat dovada. Si la rapelul prostiei! Si acum pe cine aplauda idiotii?Pe criminali. Si daca le zici ca nu e ok, tot tu esti ala rusofil si suveranist(altceva nu stiu, atat pot si nimic mai mult).

coaie esti un redus covidu a existat era sa omoare toata lumea

Da, greu sa uit o pandemie.

Cosmar!!! Nu se poate uita!!!

Mai mancati mult 💩 ma haurolacilor? Mai puteti?

Izoleta, vaccinarea, izolarea si acele costume au fost total necesare.
Benzer Videolar
Sensitive content
🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Bob Lee
10,330 görüntüleme • 2 yıl önce
